کدخبر: 11685 تاریخ انتشار:

پرسپولیس بمب‌ جدید نقل و انتقالات را به یک دلیل نخواست!

در شرایطی که پرسپولیس در مسیر جذب مهاجم دوم مدنظر خود، گام مثبتی برداشته بود، این موضوع گفته می‌شود به دلیل برخی دخالت‌ها تا این لحظه بی نتیجه مانده است.

پرسپولیس بمب‌ جدید نقل و انتقالات را به یک دلیل نخواست!

به گزارش 9 صبح، رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی توانسته با جذب مهره‌های مدنظر سرخپوشان عملکرد قابل قبولی از خود به جا بگذارد. جذب نفراتی چون علیرضا بیرانوند که البته بی‌میل نبود در سال منتهی به جام جهانی به ایران بازگردد و فرصت حضور فیکس در تیم ملی را به دست بیاورد در کنار توافق با مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، محمد مهدی احمدی، سعید صادقی، سروش رفیعی، سینا اسدبیگی و گئورگی گولسیانی و در نهایت یورگن لوکادیا هواداران را نسبت به اقدامات مدیریتی امیدوار کرده است.

با این حال درویش طی مدت اخیر بارها در گفتگوهای خود نسبت به موضوع دخالت برخی دلالان موضع تندی نشان داده بود که با حمایت رسانه‌ها و هواداران نیز همراه شده بود. او که روز گذشته در آخرین گام مذاکره با شیخ دیاباته نیز با به میان آمدن پای برخی واسطه‌ها برای این انتقال به مشکل برخورده است، در این خصوص واکنش دوباره‌ای نشان داده است: می‌خواهم با هواداران راحت صحبت کنم. واسطه‌ها در جریان مذاکرات از موج‌های خبری که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به راه می‌افتد برای گرفتن دست بالاتر برابر باشگاه‌ها از جمله پرسپولیس استفاده می‌کنند. این موضوع باید مورد توجه هواداران قرار بگیرد. ما هر شرایطی را نمی‌پذیریم. نمی‌توانیم برای نجات خودمان در شبکه‌های اجتماعی یا درست کردن وجهه، پرسپولیس را زیر بار هر شرایطی ببریم، چون در بلندمدت قطعا ضربه می‌زند و اهداف هم محقق نمی‌شود؛ ولی حتما برنامه خود برای حضور مهاجم جدید را عملی می‌کنیم و کارها طبق روال پیش می‌رود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت