کدخبر: 11625 تاریخ انتشار:

واکنش تحقیرآمیز یک استقلالی به خیابانی

بهتاش فریبا در مورد صحبت‌های جواد خیابانی مبنی بر دوپینگ بازیکنان استقلال در دهه ۵۰ گفت: جواد خیابانی است دیگر! دنبال فالوئر می‌گردد.

واکنش تحقیرآمیز یک استقلالی به خیابانی

به گزارش 9 صبح، بهتاش فریبا در مورد حواشی که در خصوص استقلال و جدایی یا اضافه شدن بازیکنان که در این روز‌ها شنیده می‌شود گفت: تا بوده همین بوده است. یک تعداد یار قبل از آمدن آقای ساپینتو گرفته بودند بعد ایشان احساس کرد وینگر و فوروارد نیاز داریم. قایدی را آوردند، بعد مرادمند و یزدانی که برای خودمان بودند اضافه شدند، مثل اینکه کاوه باید ۴ ماه بلژیک بماند. البته این چیزی است که خواندم و دقیق نمی‌دانم. یکی دو روز پیش هم که به ارسلان گفتند برو، بازیکنی که برای استقلال یا تیم‌های بزرگ بازی می‌کند اگر در این تاریخ بگویند جدا شو واقعا بد است هرچند که ارسلان گفته نمی‌روم. به نظر من یک مقدار برنامه ریزی برای یارگیری سر تایم نبوده، چون آقای ساپینتو چند نفر از بازیکنان را جذب نکرده و نمی‌دانیم چه کسی صلاحیت آن‌ها را تایید کرده است. روی حسینی که خیلی اشراف نداریم، او هم جدا شده و به تراکتور رفت، ولی می‌دانیم که ارسلان چقدر نسبت به استقلال متعصب است و الان نمی‌دانیم تکلیف او دقیقا چیست؟

او در در مورد صحبت‌های جواد خیابانی مبنی بر دوپینگ بازیکنان استقلال در دهه ۵۰ ادامه داد: جواد خیابانی است دیگر! دنبال فالوئر می‌گردد. یک فیلم دارد برای جام ملت‌ها می‌سازد که یک بار هم با بنده مصاحبه کردند. من با جواد و برادرش خیلی رفیق هستم و در آن فیلم یک شوخی کردم، آنجا پرسیدند وقتی آقای خیابانی گزارش می‌کند چه کار می‌کنی؟ گفتم من بازی‌هایی که آقای خیابانی گزارش می‌کند صدای تلویزیون را میبندم و یک موزیک لایت می‌گذارم هم به موزیک گوش، می‌دهم هم بازی را می‌بینم. آقای پروین هم صحبت کرد و گفت ما باخته ایم و حرفی نداریم و در آن زمان دوپینگ نبوده آقای پروین هم در آن بازی بوده، پسر آقای بهزادی هم صحبت کرد که چنین چیزی نبود. هرکس هرچه دلش می‌خواهد می‌گوید، آقای خیابانی هم گفته!

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت