کدخبر: 11575 تاریخ انتشار:

سیاوش مثل ارسلان بیرون از لیست استقلال!

نام مدافع استقلال پس از دریافت معافیت از سربازی در فهرست این تیم قرار نگرفته است.

سیاوش مثل ارسلان بیرون از لیست استقلال!

به گزارش ۹ صبح، سیاوش یزدانی که بخاطر سپری کردن دوران سربازی نتوانسته بود لیگ بیست و یکم را همراه با استقلال به پایان برساند، با دریافت معافیت کفالت و حضور در تمرینات، به دنبال بازی دوباره برای آبی پوشان بود ولی حالا مشخص شده نام او در لیست این تیم قرار نگرفته است. محمدرضا کسرایی، مسؤول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر در این خصوص می‌گوید: «سیاوش یزدانی نامه دارد که از سربازی معاف شده، اما در لیست استقلال نیست و نام او رد نشده، اما مدارک این بازیکن را برای ما ارسال کرده‌اند.»

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه استقلالی‌ها جایی برای اضافه کردن نام سیاوش یزدانی به فهرست خود دارند یا خیر، گفت: با توجه به حواشی که در این باره وجود دارد، بعدا پیرامون آن صحبت می‌کنیم.

مسؤول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: نام محمدحسین مرادمند در لیست استقلال قرار گرفته و با توجه به اینکه دو ماه از خدمت او باقی مانده بود، کارهای ثبت قرارداد او امکان‌پذیر بود.

با توجه به شرایطی که وجود دارد و کاوه رضایی هم بخاطر پُر بودن فهرست بازیکنان بزرگسال استقلال اجازه ورود به لیست این تیم را پیدا نکرده، مشخص نیست وضعیت سیاوش یزدانی، ارسلان مطهری و کاوه به چه شکل خواهد بود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت