کدخبر: 11481 تاریخ انتشار:

قرمزها چشم انتظار منجی هلندی!

همه انتظار دارند لوکادیا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به یک ستاره در پرسپولیس تبدیل شود و چشم‌ها را خیره کند. موضوعی که می‌تواند کار او را سخت کند. پرسپولیس در فصل گذشته از کیفیت خط حمله‌اش لطمه خورد.

قرمزها چشم انتظار منجی هلندی!

به گزارش 9 صبح، در حالی که کار‌های مقدماتی مربوط به حضور لوکادیا در لیست پرسپولیس خیلی سریع انجام و روز پنجشنبه مجوز بازی او صادر شد، اما یحیی گل‌محمدی نام خرید جدیدش را در لیست بازی مقابل فولاد نگذاشت تا هواداران پرسپولیس برای رونمایی از لوکادیا یک هفته دیگر صبر کنند.لوکادیا از روز دوشنبه تمرینات اختصاصی‌اش را شروع کرد، اما به دلیل اینکه آمادگی بدنی این بازیکن به حد قابل قبولی نرسیده بود با تصمیم کادرفنی قرمزها، او شانس حضور در لیست تیم جدیدش برای دیدار با فولاد را پیدا نکرد.

آنچه مشخص است با توجه به اینکه پرسپولیس در دو هفته ابتدایی لیگ موفق به گلزنی نشده، انتظارات از این مهاجم هلندی بیش از پیش خواهد بود. گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی شاید مقابل آلومینیوم، لوکادیا را به لیست اضافه کند تا حداقل برای یک نیمه از او استفاده کند. البته همه این گمانه‌زنی‌ها در شرایطی مطرح می‌شود که این بازیکن از نظر بدنی بتواند آماده حضور در میدان شود.در اینکه لوکادیا خرید مهمی برای پرسپولیس به حساب می‌آید شکی نیست، اما نباید تصور کرد که او از همین حالا می‌تواند تمام مشکلات هجومی تیم را حل کند، لوکادیا تازه به ایران سفر کرده و در فصل بدنسازی و اردوی پیش فصل حاضر نبوده است.این مهاجم هلندی برای رسیدن به فرم خوب به چند هفته زمان نیاز دارد، داشتن مهاجمی با این استاندارد بالا که در چند لیگ معتبر دنیا بازی کرده، اتفاق خوبی برای پرسپولیس به حساب می‌آید و گزینه‌های هجومی این تیم را افزایش می‌دهد. با این حال مجموعه اتفاقاتی که در مسیر جذب این بازیکن رقم خورده، فشار‌ها را روی او زیاد خواهد کرد.همه انتظار دارند لوکادیا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به یک ستاره در پرسپولیس تبدیل شود و چشم‌ها را خیره کند. موضوعی که می‌تواند کار او را سخت کند. پرسپولیس در فصل گذشته از کیفیت خط حمله‌اش لطمه خورد.

آن‌ها در چند بازی حساس، موقعیت‌های خوبی را از دست دادند و همین مساله موجب شد در نهایت در جدول از استقلال جا بمانند. ناکامی در باز کردن دروازه ذوب آهن و فولاد در دو هفته از فصل جدید نیز اتفاق خوبی نیست و این تیم را در شرایط سختی قرار خواهد داد. باید منتظر ماند و دید در صورت رونمایی از لوکادیا مقابل آلومینوم اراک او قادر خواهد بود مشکلات این تیم را در فاز هجومی و گلزنی حل کند یا خیر.

ستاره هلندی پرسپولیس طی روز‌های اخیر با جدیت زیاد زیر نظر مربی بدنساز پرسپولیس تمرین می‌کند و در دیدار دوستانه پرسپولیس مقابل فجر که شنبه برگزار شد، موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند و به نوعی برای بازی کردن برای پرسپولیس اعلام آمادگی کند. گل محمدی که بعد از دو تساوی مورد انتقاد قرار گرفته، امیدوار است با آماده شدن لوکادیا، این بازیکن ناجی او و تیمش شود و به نوعی کار را برای پرسپولیس در بیاورد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت