کدخبر: 11460 تاریخ انتشار:

طلسم حضور بانوان در بازی استقلال و مس شکسته می‌شود؟

طبق اخبار رسیده به دستمان از فدراسیون فوتبال، قرار است موضوع ورود بانوان با دستور وزیر کشور فردا به شکل جدی بررسی می شود.

طلسم حضور بانوان در بازی استقلال و مس شکسته می‌شود؟

به گزارش 9 صبح، صبح دیروز احمد وحیدی، وزیر کشور در مورد بحث حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: "هر جایی که بتوانیم ورزشگاه را برای حضور بانوان آماده کنیم، این موضوع مانعی ندارد اما شرط آن این است که ورزشگاه ها آماده باشند".

پیرو چراغ سبز وزیر کشور به موضوع ورود بانوان به استادیوم ها، پس از ابلاغیه اخیر فیفا به فدراسیون فوتبال همچنین هشدارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC) به مسئولان این رشته در کشورمان، قرار است این موضوع صبح فردا به شکل جدی مورد بررسی قرار بگیرد.منابع موثق در سازمان لیگ، باشگاه استقلال و وزارت ورزش در این باره خبر دادند صبح فردا جلسه ای مهم در ارتباط با شروع ورود بانوان به ورزشگاه ها پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه نماینده دو باشگاه استقلال و مس کرمان به اتفاق مسئولان سازمان لیگ، شورای تامین استان تهران، وزارت ورزش، نماینده مجموعه ورزشی آزادی و مسئول اصلی استادیوم، یگان حراست استادیوم آزادی و تعدادی دیگر از مسئولان ذیربط، در ارتباط با ورود بانوان به استادیوم آزادی در حاشیه دیدار تیم های استقلال و مس کرمان به بحث و تبادل نظر پرداخته و در نهایت تصمیم گیری می کنند.شنیده ها از افراد نزدیک به فدراسیون فوتبال حاکی از آن است که در اولین اقدام جهت ورود بانوان به استادیوم آزادی قرار است در اولین فاز از این اتفاق تاریخی، فعلا ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی به بانوان اختصاص داده شود و ۹۰ درصد باقیمانده را آقایان پُر کنند.

شایان ذکر است؛ در صورت مثبت بودن نتیجه این جلسه مهم، بانوان استقلالی می‌توانند به عنوان اولین تماشاگران مسابقات فوتبال داخلی کشورمان به استادیوم آزادی رفته و یک مسابقه باشگاهی بین دو تیم ایرانی را از نزدیک تماشا کنند.

ناگفته نماند؛ پیش از این و در حاشیه مسابقات تیم ملی و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا چنین شرایطی برای ورود بانوان به ورزشگاه مهیا شده بود اما رقابت های باشگاهی فوتبال کشورمان از این قاعده مستثنی بود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت