کدخبر: 11452 تاریخ انتشار:

غرامت سنگین در انتظار استقلال

دو بازیکنی که خرید و تمدیدی جدید تیم استقلال هستند برای جدایی از این تیم غرامت سنگینی را از مسئولان این باشگاه خواستار شدند.

غرامت سنگین در انتظار استقلال

به گزارش 9 صبح،استقلال به فاصله ۴۸ ساعت تا رویارویی با ملوان بندر انزلی تصمیم به کنار گذاشتن سه بازیکن کرد که سید محمد حسینی هم یکی از آنها بود. مدافعی که در مهلت نقل و انتقالات تابستانی از هوادار جدا شد و به جمع آبی پوشان تهرانی پیوست اما بدون اینکه حتی یک بازی رسمی هم در ترکیب ثابت آبی‌پوشان انجام بدهد او را کنار گذاشتند. حسینی به شدت از از رفتار مدیران استقلال ناراحت است و صراحتاً مدعی شد  این تصمیم را غیرفنی می‌داند. حسینی همچنین اعلام کرده بود حاضر نیست به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم دیگری شود و اگر لازم باشد از استقلال غرامت هم خواهد گرفت. در همین خصوص خبردار شدیم مذاکرات ابتدایی آغاز شده و ظاهراً مدیر برنامه‌های حسینی از استقلال غرامت ۳ میلیارد تومانی درخواست کرده است. چون می‌گوید موکلش به خاطر حضور در استقلال پیشنهادات خوبی را رد کرده و حالا باید  کاری کنند تا حداقل از نظر مالی متضرر نشود.

از سوی دیگر ارسلان مطهری نیز به شدت از مسئولان این باشگاه شاکی است و او هم اعلام کرده با دریافت غرامت از این باشگاه جدا می‌شود. باید دید اشتباه مدیران استقلال در جذب بازیکنانی که ساپینتو روی آنها نظر ندارد چگونه توسط آنها حل و فصل می‌شود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت