کدخبر: 11236 تاریخ انتشار:

هالک ایرانی آماده یک ماجرای جنجالی جدید می شود؟!

صفحه سجاد غریبی در یک یادداشت اینستاگرامی اعلام کرد که او برای مدتی از دنیای مجازی خداحافظی کرده و به دور از حاشیه در حال تمرین زیر نظر مربی خود است. اما نگفته که در چه حوزه‌ ورزشی ای مشغول تمرین است.

 هالک ایرانی آماده یک ماجرای جنجالی جدید می شود؟!

به گزارش 9 صبح، پانزده روز قبل بود که سجاد غریبی ، مشهور به هالک ایرانی پس از رجزخوانی‌های فراوان در فضای مجازی در برابر حریف قزاقستانی اش جومانوف آلمات باخیتوویچ قرار گرفت و به شکلی تحقیر آمیز شکست خورد. پس از آن او در یک برنامه زنده اینستاگرامی به عذرخواهی از مردم پرداخت و گفت که عنوان هالک ایرانی را از صفحه خود بر می‌دارد. اما او حالا گفته که تمرینات اش را دوباره از سر گرفته است.

صفحه سجاد غریبی در یک یادداشت اینستاگرامی اعلام کرد که او برای مدتی از دنیای مجازی خداحافظی کرده و به دور از حاشیه در حال تمرین زیر نظر مربی خود است. اما نگفته که در چه حوزه‌ای مشغول تمرین است.البته به نظر می‌رسد که او در حال تمرین در ورزش‌های رزمی و به شکل خاص رشته بوکس است تا شکست اخیرش را جبران کند.  او پس از شکست در برابر جومانوف آلمات باخیتوویچ یا همان گوریل قزاقستانی با انتقاد و حمله گسترده کاربران مواجه شد. اتفاقی که سجاد غریبی را مجبور کرد تا صفحه اینستاگرام اش را به حالت خصوصی در آورد. علاوه بر این بخش پیام پست‌های خود را هم بست تا کمتر مورد حمله قرار بگیرد.

حالا باید صبر کرد و دید که آیا سجاد غریبی دوباره به رجزخوانی مجازی و مسابقات بوکس بر می‌گردد، یا برای همیشه از حواشی فاصله می‌گیرد.  

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت