کدخبر: 11232 تاریخ انتشار:

ترس در اردوگاه استقلال؛ چه کسانی در لیست خروجی ساپینتو قرار می‌گیرد؟

جذب بازیکن در روز‌هایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

ترس در اردوگاه استقلال؛ چه کسانی در لیست خروجی ساپینتو قرار می‌گیرد؟

به گزارش 9 صبح، گرچه هفته نخست بیست‌ودومین دوره لیگ برتر به اتمام رسیده و شمارش معکوس برای هفته دوم آغاز شده است، استقلال هنوز درگیر نقل و انتقالات و تقویت تیمش است و مهدی قایدی و سیاوش یزدانی جدیدترین بازیکنان استقلال هستند. جذب بازیکن بدون نظر سرمربی که با عقد قرارداد با سجاد شهباز زاده آغاز شد، دردسر بزرگی را برای ساپنتو به وجود آورده است و او در این روز‌ها با این چالش روبروست که کدام بازیکنان را در فهرست خروجی استقلال قرار دهد! سید حسین حسینی، سینا سعیدی‌فر و علیرضا رضایی سه دروازه‌بان استقلال هستند و استقلال به طور حتم تا پایان لیگ تغییری در این پست نخواهد داشت.

صالح حردانی، رافائل سیلوا، عارف غلامی، روزبه چشمی، محمدحسین مرادمند، سیدمحمدحسینی، ابوالفضل جلالی و سیاوش یزدانی نفرات خط دفاعی استقلال محسوب می‌شوند و به طور قطع این تعداد مدافع برای یک تیم لیگ برتری زیاد است و ترافیک زیادی را در این منطقه ایجاد کرده است. این احتمال وجود دارد با آمدن سیاوش یزدانی بر روی نام یک بازیکن خط قرمز کشیده شود!

کوین یامگا، محمد محبی، سعید مهری، مهدی مهدی‌پور، زبیر نیک‌نفس، جعفر سلمانی، رضا میرزایی، امید حامدی‌فر، عزیزبک آمانوف، سبحان خاقانی، محمد حسین زواری، آرش رضاوند و امیرعلی صادقی بازیکنان استقلال در پست هافبک هستند. این روز‌ها اخباری شنیده می‌شود مبنی بر اینکه دو بازیکن خطر خط خوردن از سوی ساپنیتو را حس می‌کنند و این احتمال وجود دارد مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرستش از بین مردان میانی دست به کار شود.

و، اما نوبت به مهاجمان پرشمار استقلال می‌رسد. اگر بخواهیم به مهاجمان استقلال نگاهی بیندازیم به نام‌های کاوه رضایی، سجاد شهباززاده، مهدی قایدی، پیمان بابایی، آرمان رمضانی و امیرارسلان مطهری بر می‌خوریم و به طور حتم ساپینتو باید برای خالی کردن فهرست خود دست کم باید یکی از این نام‌ها را کنار بگذارد!

در حال حاضر لیست بازیکنان بزرگسال به این شرح است:

۱- سید حسین حسینی ۲- محمدحسین مرادمند ۳- رافائل سیلوا ۴- روزبه چشمی ۵- عارف غلامی ۶- زبیر نیک نفس ۷- مهدی مهدی‌پور ۸- سعید مهری ۹- جعفر سلمانی ۱۰- آرمان رمضانی ۱۱- کوین یامگا ۱۲- ارسلان مطهری ۱۳- سجاد شهباززاده ۱۴- رضا میرزایی ۱۵- سید محمد حسینی ۱۶ پیمان بابایی ۱۷- کاوه رضایی ۱۸- محمد محبی ۱۹- آرش رضاوند ۲۰- سیاوش یزدانی

البته با توجه به اینکه ملاک تعیین سهمیه ۲۵ سال تاریخ ۱۳۷۶/۱۰/۱۱ است، عزیزبک آمانوف که متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۹۷ یعنی ۱۳۷۶/۸/۸ است، جزو سهمیه بزرگسالان استقلال خواهد بود.

با این توضیحات باید منتظر ماند و دید که سرمربی تازه‌وارد آبی‌ها که در نخستین حضور خود روی نیمکت استقلال، در خانه شکست تلخی را برابر سپاهان متحمل شد، کدامیک از بازیکنان حاضر در فهرست آبی‌ها را قربانی ستاره‌هایی همچون قایدی، محبی، یزدانی و ... می‌کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت