کدخبر: 11111 تاریخ انتشار:

استقلال، قعرنشین جدول لیگ برتر شد+ببینید

با توجه به برگزاری مسابقات هفته اول لیگ برتر در طول دو روز جدول رده بندی در پایان روز اول شرایط عجیبی را برای هواداران استقلال رقم زد.

استقلال، قعرنشین جدول لیگ برتر شد+ببینید

به گزارش 9 صبح، با برگزاری دیدارهای هفته نخست مسابقات لیگ برتر تیم استقلال در تهران با شکست دو بر صفر مقابل سپاهان سنگین ترین باخت روز اول مسابقات لیگ برتر بیست و دوم را به نام خود ثبت کرد.در دیگر نتایج روز نخست تیم ملوان با یک گل از پیکان شکست خورد، آلومینیوم اراک با همین نتیجه مغلوب هوادار شد، نفت مسجدسلیمان، مس کرمان را با حساب سه بر دو شکست داد تا اختلاف گل های این دو تیم نیز تنها یک گل باشد و نساجی مازندران با احتساب یک بر یک مقابل مس رفسنجان در خانه خود متوقف شد. به همین خاطر سنگین ترین شکست در روز نخست مسابقات (جمعه ۲۱ مرداد) به نام تیم استقلال و شاگردان ریکاردو ساپینتو ثبت شد.

اما نکته غم انگیز برای هواداران تیم استقلال آنجا بود که این تیم در جدول رده بندی با سقوط به رده شانزدهم و تفاضل گل منفی دو، پایین تر از ملوان و مس کرمان دو تیم تازه لیگ برتری شده جای گرفت و در رده‌بندی تیمها به قعر جدول رفت. گرچه با برگزاری مسابقات امروز بین ذوب آهن و پرسپولیس همچنین فولاد و صنعت نفت آبادان و البته گل گهر سیرجان و تراکتور قطعاً این احتمال وجود دارد که شرایط جدول دستخوش تغییر شود. تصویر جدول رده بندی لیگ برتر و قرار گرفتن تیم قهرمان فصل گذشته در پایین ترین نقطه آن، غم انگیزترین تصویر بعد از تصاویر شادی بخش جشن قهرمانی استقلالی ها بود که از سوی طرفداران تیم رقیب استقلال در فضای مجازی دست به دست می شد.

225633

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت