کدخبر: 11062 تاریخ انتشار:

کنایه سنگین اسطوره پرسپولیس به سرمربی های استقلال و سپاهان

پیشکسوت پرسپولیس گفت : درست است مربیانی که می‌آیند خودشان باید در خصوص دستیارانشان تصمیم‌گیری کنند، اما مربیان ایرانی هم می‌توانند کنار این مربیان باشند که می‌تواند پوئن خوبی برای تیم‌های ما باشد.

کنایه سنگین اسطوره پرسپولیس به سرمربی های استقلال و سپاهان

به گزارش 9 صبح،حسین فرکی پیشکسوت پرسپولیس درباره ارزیابی‌اش از شرایط تیم‌های مدعی در آستانه آغاز فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت:نسبت به فصل گذشته تغییراتی در مورد بازیکنان و مربیان تیم‌ها به وجود آمده است ولی از نظر شکل و ساختار هیچ تغییری نداشتیم. به این دلیل که مثل فصل قبل کاملاً مشخص است چه تیم‌هایی و با چه امکاناتی در نقل‌و‌انتقالات عملکرد موفقی داشتند و در سوی مقابل تیم‌های دیگر هم مثل دوره‌های قبل در ساختار و مسائل مالی ضعیف بودند. این موضوع هیچ فرقی نسبت به فصل‌های گذشته نکرده است.

وی با اشاره به حضور مربیان خارجی مانند بردیف، ساپینتو، مورایس در فصل جدید مسابقات لیگ برتر تصریح کرد:درست است مربیانی که می‌آیند خودشان باید در خصوص دستیارانشان تصمیم‌گیری کنند، اما مربیان ایرانی هم می‌توانند کنار این مربیان باشند که می‌تواند پوئن خوبی برای تیم‌های ما باشد. از نظر عملکرد ولی باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد؛ چون نتایج برای کسی قابل پیش‌بینی نیست. فعلاً فقط تغییراتی صورت گرفته که باید نتیجه آن را در آینده ببینیم که چقدر می‌تواند مفید باشد. معتقدم باید نسبت به مربیان ایرانی هم همین شرایط فراهم شود و شاهد این تبعیض‌ها نباشیم.

مربی پیشین تیم ملی در واکنش به این پرسش که چه تیمی عملکرد بهتری در نقل‌و‌انتقالات داشته است، گفت: فصل گذشته در یارگیری و نقل‌و‌انتقالات تیم‌هایی بودند که ابتدا افکار عمومی و اهالی فوتبال پیش‌بینی می‌کردند با جذب بازیکنان سرشانس شانس قهرمانی بالایی دارند، ولی دیدیم که نه در لیگ برتر و نه در جام حذفی این اتفاق نیفتاد. ابتدای فصل همه تیم‌ها سعی می‌کنند شانس قهرمانی خودشان را بیشتر کنند ولی مهم اتفاقی است که در عمل و طول فصل می‌افتد. در نتیجه عملکرد نقل‌و‌انتقالاتی تیم‌ها باید شامل مرور زمان شود و از الان نمی‌شود فقط بر مبنای جذب بازیکنان بگوییم فلان تیم‌ها شانس قهرمانی دارند. باید عملکرد تیم‌ها را در طول فصل ببینیم، چون مربیان جدید هم نیاز به زمان دارند تا تغییرات مدنظرشان را در تیم پیاده کنند.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت