کدخبر: 10731 تاریخ انتشار:

پرسپولیس باید بی خیال این ستاره شود

یک رسانه یونانی آخرین وضعیت کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی تیم فوتبال آاک را تشریح کرد. ظاهرا این بازیکن در یونان خواهد ماند.

به گزارش 9 صبح،یک رسانه یونانی آخرین وضعیت کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی تیم فوتبال آاک را تشریح کرد. سایت sportime یونان آخرین وضعیت کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی تیم آاک یونان را تشریح کرد. انصاریفرد در حالی که در لیست مازاد سرمربی آاک قرار دارد، هنوز نتوانسته تیم جدیدی را پیدا کند و ابهامات پیرامون او زیاد است. البته پرسپولیس نیز به دنبال این بازیکن است. در آاک صحبت‌های زیادی در مورد جذب یک مهاجم وجود دارد. باشگاه به دنبال بازیکنی با ویژگی‌های متفاوت از آرائوخو است زیرا ممکن است از گارسیا در نوک حمله استفاده شود اما واضح است که تیم نمی‌تواند در طول سال به این راه حل تکیه کند. کریم انصاری فرد نیز در لیست آاک قرار دارد. همه چیز درباره این بازیکن ۳۲ ساله ایرانی شنیده شده است: بازگشت به کشورش، قبرس، باشگاه OFI، باشگاه لامیا، اروپا و هند.

دلایل دشواری جدایی انصاری فرد در حال حاضر کاملاً مشخص است. همسرش یونانی است و خانواده‌ای در آتن دارند که رفتن برای او سخت است. باشگاه آترومیتوس راه حل خوبی خواهد بود اما آنها اخیراً یک مهاجم جذب کرده‌اند. برای جدایی انصاریفرد، باید برای پرداخت غرامت او با آاک به توافق برسند زیرا قراردادش که تابستان آینده به پایان می‌رسد ۵۰۰ هزار یورو است. جدایی مهاجم ایرانی اکنون سخت است اما غیرممکن نیست. این به این دلیل است که برخی از تیم‌ها برای به دست آوردن او تلاش زیادی می‌کنند و می‌توانند قراردادی بزرگ و حتی مشابه با آاک ارائه دهند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار