کدخبر: 10726 تاریخ انتشار:

اولین چالش یحیی در فصل جدید؛ غیبت دو بازیکن باتجربه در اولین جدال

با توجه به شرایط موجود به احتمال قوی کاپیتان‌های اصلی پرسپولیس شروع لیگ ۲۲ و بازی با ذوب آهن را از روی نیمکت آغاز خواهند کرد.

به گزارش 9 صبح، پرسپولیس روز ۲۲ مرداد اولین بازی خود را در ورزشگاه فولادشهر و مقابل ذوب آهن برگزار خواهد کرد و این احتمال می‌رود سرخ‌ها در این رقابت کاپیتان‌های اصلی خود را به همراه نداشته باشند.

امید عالیشاه اولین نفری است که به دلیل محرومیت دیدار برابر ذوب آهن را از دست خواهد داد. وحید امیری کاپیتان سوم سرخ‌ها نیز با توجه به مصدومیت اش، غیبتش در این بازی قطعی است و جالب این که با توجه به سیستم بازی پرسپولیس و تغییر آرایش احتمالی سرخ‌ها در لیگ ۲۲ (پرسپولیس در بازی تدارکاتی مقابل امید و چند بازی دیگر با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کرد)  پیش بینی می‌شود کمال کامیابی نیا نیز از ابتدا در ترکیب اصلی قرار نگیرد و شاهد بازی میلاد سرلک و حتی سینا اسدبیگی به عنوان زوج او در میانه میدان باشیم.

به جز این نفرات، با توجه به جا افتادن مهدی ترابی و سعید صادقی در کناره‌ها و همین طور حضور دائمی دانیال اسماعیلی فر به عنوان دفاع راست در ترکیب اصلی، بسیار بعید است گل محمدی در همین بازی اول به سیامک نعمتی کاپیتان چهارم تیمش بازی دهد. از این رو به احتمال زیاد سرخ پوشان تهرانی لیگ جدید را با کاپیتانی علیرضا بیرانوند آغاز خواهند کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار