کدخبر: 10672 تاریخ انتشار:

آیا برانکو واقعاً می‌خواهد سرمربی ایران شود؟

سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس و سرمربی فعلی تیم ملی عمان، در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت، دو مصاحبه کاملا متضاد با یکدیگر انجام داده است!

به گزارش 9 صبح، طی چند وقت گذشته، برانکو یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی بوده اما او در تمام مصاحبه‌هایش، تاکید زیادی روی تعهدش به قراردادش با فدراسیون فوتبال عمان داشت و از طرف دیگر، به شکل ویژه‌ای از دراگان اسکوچیچ حمایت کرده بود. او دیروز و در مصاحبه ای، درباره این موضوع گفته بود: «دو سال دیگر با تیم ملی عمان قرارداد دارم و تعامل فوق‌العاده‌ای هم میان ما وجود دارد. در این مدت هم هرگز با فدراسیون فوتبال ایران مذاکره نکردم و هرگونه خبری در این رابطه شایعه است. چون من به عمان تعهد دارم و می‌خواهم با این تیم به اهدافم برسم.» در چنین شرایطی، امروز مصاحبه‌ای از قول برانکو منتشر شده که کاملا در تضاد با صحبتهای قبلی او قرار دارد.

برانکو در مصاحبه با رسانه وکرنیجی – که خبرگزاری ایسنا آن را بازنشر کرده است - در پاسخ به احتمال حضور در هر تیمی حتی به عنوان مثال تیم ملی فوتبال ایران گفته است: «من مربی تیم ملی عمان هستم. در بهمن ماه قراردادم را برای دو سال دیگر یعنی تا سال ۲۰۲۴ تمدید کردم اما یک بند در قرارداد دارم که در صورت جدایی باید جریمه‌هایی به فدراسیون فوتبال عمان پرداخت کنم، بنابراین اگر پیشنهادی را بپذیرم، اگر جایی شرایط بهتری پیدا کنم، مشکلی برای جدایی از تیم ملی عمان ندارم.»

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار