کدخبر: 10666 تاریخ انتشار:

چالش‌های پیش‌ روی مربی جدید در پرسپولیس

ویرا در حالی به تمرینات پرسپولیس اضافه شده که دقیقاً یک ماه از تمرینات پیش‌فصل این تیم گذشته و سرخ‌ها 5 بازی تدارکاتی هم انجام داده‌اند.

به گزارش 9 صبح، بالاخره مربی خارجی که یحیی گل محمدی و باشگاه بیشتر از یک ماه دنبالش بودند، دیروز با این باشگاه قرارداد بست. اوسمار ویرا که بیشتر از یک هفته قبل قراردادش را به‌صورت آنلاین با پرسپولیس امضا کرده بود، در ساعات پایانی روز یکشنبه به تهران وارد شد. ویرا در حالی یکشنبه شب به تهران آمد که این سفر با حدود سه روز تأخیر صورت گرفت. اوسمار لوس ویرا دیروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و ضمن گرفتن عکس یادگاری با پیراهن باشگاه در کنار درویش، قرارداد یکساله خود را امضا کرد. همچنین از آنجایی که یحیی گل‌محمدی در باشگاه حضور داشت، اولین جلسه سرمربی سرخ‌ها با دستیارش در محل ساختمان باشگاه و به‌صورت سرپایی برگزار شد. دیروز تمرین پرسپولیس تعطیل بود و این مربی با از سرگیری تمرینات سرخ‌ها در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شد تا ببینیم دایره فعالیتش چگونه است.

ویرا در حالی به تمرینات پرسپولیس اضافه شده که دقیقاً یک ماه از تمرینات پیش‌فصل این تیم گذشته و سرخ‌ها 5 بازی تدارکاتی هم انجام داده‌اند. این مربی بدون هیچ شناختی نسبت به فوتبال ایران به پرسپولیس آمده و در فوتبال آسیا هم حضور نداشته تا از مختصات فوتبال این قاره آشنایی داشته باشد. پرسپولیس هم یازده روز دیگر در اولین مسابقه رسمی فصل تازه شرکت خواهد کرد و او‌سمار در این مدت کوتاه و یک بازی تدارکاتی باقیمانده پیش‌فصل باید با محیط فوتبال ایران، بازیکنان پرسپولیس و خصوصیات‌شان و البته خواسته‌های یحیی گل‌محمدی آشنا شود که قطعاً کار بسیار سختی خواهد بود چرا که او با وجود رزومه نسبتاً مناسبش هیچ گاه از برزیل برای کار خارج نشده است. این مربی ۴۷ ساله که سابقه مربیگری و سرمربیگری در تیم اینترناسیونال و کورینتیانس برزیل را دارد، دارای مدرک پرولایسنس مربیگری است و تجارب کاری زیادی در سری A و B برزیل اندوخته است. برعکس بسیاری از برزیلی‌ها او یک مربی اتوکشیده و علم‌گرا به نظر می‌رسد و ظاهراً در امور تئوری فوتبال می‌تواند حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد اما شاید در بحث تمرین دادن و کوچ کردن قبل و حین مسابقه نتواند به یحیی کمک کند ضمن اینکه برای او ارتباط گرفتن با بازیکنان هم راحت نخواهد بود. ویرا در حالی به کادر فنی پرسپولیس اضافه شده که ولسلی ننکا یک برزیلی دیگر در جمع سرخ‌هاست و او هم در کادر فنی این تیم حضور دارد اما انگار این دو هم از نظر ظاهری و هم اخلاقی کاملاً با هم متفاوتند.

این برزیلی در حالی کادر فنی پرسپولیس را تکمیل می‌کند که یحیی همچنان دنبال یک برزیلی دیگر می‌گردد تا عصای دستش در خط حمله باشد اما با وجود تاکید مدیران باشگاه بر اینکه بالاخره یک مهاجم خارجی جذب می‌کنند هنوز اتفاقی نیفتاده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار