کدخبر: 10639 تاریخ انتشار:

آب‌وهوای امارات به قایدی ساخته؛ ستاره به تهران برنمی‌گردد

مهاجم بوشهری باشگاه شباب‌الاهلی امارات در تماس با مدیران باشگاه استقلال، اعلام کرده است که مدیران باشگاه اماراتی باید درباره سرنوشت او تصمیم بگیرند و او نمی‌تواند بدون اجازه آنها به پیشنهاداتش پاسخ بدهد؛ هرچند الوصل محتمل‌ترین مقصد «باشو» محسوب می‌شود.

به گزارش 9 صبح، مهدی قایدی پس از پیوستن به شباب‌الاهلی نتوانست فصل موفقی را در این تیم سپری کند و "لئوناردو ژاردیم" بلافاصله پس از حضور روی نیمکت این تیم خط قرمزی را روی نام بازیکن ایرانی تیمش کشید. این مربی برای حضور در اردوی صربستان نیز این بازیکن را از فهرست تیم خط زد تا ادامه همکاری قایدی با این باشگاه در ابهام قرار بگیرد.

فرهاد مجیدی که برای ادامه مربیگری به آن سوی آب‌های خلیج فارس یعنی امارات و تیم اتحاد الکلبا رفته است، سخت به دنبال جذب مهدی قایدی بود اما این انتفال صورت نگرفت تا الوصل برای به خدمت‌ گرفتن او دست به کار شود. در حالی که مذاکرات میان باشگاه الوصل و شباب الاهلی برای جذب قایدی ادامه داشته و گفته می‌شود توافقات خوبی میان طرفین صورت گرفته است شایعاتی مبنی بر حضور قایدی در استقلال نیز مطرح شد. درباره مذاکرات قایدی با استقلال باید نوشت با توجه به اینکه وی با شباب الاهلی قرارداد ۵ ساله‌ای را به امضا رسانده است، باشگاه استقلال سه بار به صورت کتبی برای باشگاه امارات نامه نوشت و خواهان جذب این بازیکن شد و هربار با پاسخ منفی راه به جایی نبرد.

قایدی که از حضور در امارات راضی است و تمایلی به بازگشت به ایران ندارد، اعلام کرد که مدیران باشگاه استقلابل با وی مذاکره نکرده‌اند!با توجه به اینکه قایدی تحت قرارداد با شباب الاهلی بود و آبی‌پوشان برای جذب او باید رضایت مدیران این تیم را جلب می‌کردند، به صورت مستقیم با قایدی حرف نزدند اما برای اینکه بهانه‌ای باقی نماند، گفته می‌شود به صورت تلفنی با او تماس گرفته‌اند. قایدی در تماس با یکی از مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است که با توجه به قرارداد فعلی وی با باشگاه شباب الاهلی، مدیران این باشگاه باید درباره سرنوشت او تصمیم بگیرند و او نمی‌تواند بدون اجازه آنها پاسخی به پیشنهاداتش بدهد.

اخبار دریافتی حاکی از آن است که قایدی علاقه دارد در امارات به فوتبالش ادامه داده و به زودی با باشگاه الوصل قرارداد همکاری امضا می‌کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار