کدخبر: 10448 تاریخ انتشار:

ستاره محبوب کی‌روش در مسیربازگشت به ایران/مقصد یک تیم قرمزپوش!

در حالی است که از هافبک نلی پوش به عنوان یکی از گزینه‌های استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات نام برده می‌شد، اما این بازیکن حالا گرفته می‌شود در یک قدمی پیوستن به تراکتور قرار دارد.

به گزارش 9 صبح، سعید عزت اللهی یکی از بازیکنانی است که از مدت‌ها قبل بحث بازگشتش به ایران مطرح شده است. او که فصل گذشته دوران چندان موفقی را در الغرافه پشت سر نگذاشته بود رد نهایت از این تیم جدا شد تا برای فصل آینده به دنبال تیم جدیدی باشد. هافبک ملی پوش ایران اگرچه تحت قرارداد وایله دانمارک است، اما دو طرف تمایلی به ادامه همکاری ندارند. به این ترتیب یکی از گزینه‌های عزت اللهی بازگشت به ایران است. این در حالی است که از او به عنوان یکی از گزینه‌های استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات نام برده می‌شد، اما این بازیکن حالا گرفته می‌شود در یک قدمی پیوستن به تراکتور قرار دارد. حضور بردیف در تیم تبریزی و البته پیشنهاد خوب تراکتور باعث شده تا این بازیکن حالا در آستانه سرخپوش شدن قرار بگیرد.

انتقال او به تبریز می‌تواند یکی از خرید‌های خبرساز این فصل لیگ برتر لقب بگیرد. باید منتظر ماند و دید توافق دو طرف چه زمانی نهایی خواهد شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار