کدخبر: 10287 تاریخ انتشار:

نقشه جدید یحیی برای پرسپولیس

گل محمدی قصد دارد هافبک دفاعی مورد نظر خود را با توجه به اینکه تنها کمال کامیابی نیا را برای این پست در اختیار دارد از بین زیر ۲۳ ساله‌های تیم امید انتخاب کند.

به گزارش 9 صبح، اصرار‌های یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای جذب هافبک دفاعی و مهاجم جدید تاکنون از سوی رضا درویش نادیده گرفته شده است تا این مربی چاره‌ای جز جذب بازیکن از امید‌های پرسپولیس نداشته باشد.گل محمدی قصد دارد هافبک دفاعی مورد نظر خود را با توجه به اینکه تنها کمال کامیابی نیا را برای این پست در اختیار دارد از بین زیر ۲۳ ساله‌های تیم امید انتخاب کند. او همچنین با توجه به کمبود مهاجم در بزرگسالان پرسپولیس که با مصدومیت مهدی عبدی و حامد پاکدل نیز همراه شده است قصد دارد به زودی مهاجم جدید تیمش را نیز از بین بازیکنان رده امید انتخاب کند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت در حالی خواهان حضور بازیکنان رده امید تیمش شده است که درویش همچنان نسبت به جذب گزینه‌های خارجی موردنظر گل محمدی توجه نمی‌کند.این در حالی است که مدیرعامل پرسپولیس با جذب علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، سروش رفیعی، سعید صادقی، گئورگی گولسیانی، محمد مهدی احمدیو دانیال اسماعیلی فر شروعی طوفانی داشت، اما در ادامه خبری از جذب گزینه‌های مورد نظر سرمربی تیم نبود.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار