کدخبر: 10182 تاریخ انتشار:

بلاتکلیفی ستاره‌ای که در باند طارمی و جهانبخش قرار گرفت!

در صف‌بندی رخ داده بین بازیکنان موافق و مخالف دراگان اسکوچیچ، یک نکته کمتر مورد توجه قرار گرفت و آن هم مربوط می‌شد به داستان لژیونر باکیفیت و پرهواداری که در دسته منتقدان مربی کروات قرار داشت.

به گزارش 9 صبح، سامان قدوس جزو کسانی بود که استوری باند مهدی طارمی و علیرضا جهانبخش را منتشر کردند. این داستان به‌خودی خود نکته ویژه‌ای ندارد، اما مسئله اینجاست که قدوس برخلاف بقیه هم‌باندی‌هایش، حتی از کارلوس کی‌روش هم دل‌خوشی نداشت و ندارد.

او در زمان سرمربی پرتغالی تیم ملی به ندرت مورد استفاده قرار می‌گرفت و حسابی هم از این مسئله شاکی بود. مثلا این بخش از سخنان قدوس را بعد از روی کار آمدن اسکوچیچ بخوانید: «من اسکوچیچ را به اندازه کی‌روش نمی‌شناسم ولی تا اینجا که با او آشنا شدم متوجه شدم که اسکوچیچ چقدر مربی خوبی است. او تاکتیک‌های زیادی را در تمرینات و بازی‌ها کار می‌کند. دوست دارم بیشتر برای این تیم بازی کنم تا بیشتر او را درک کنم. اسکوچیچ بیشتر از کی‌روش به من اعتماد دارد و به من بازی می‌دهد. من در زمان کی‌روش هم آماده بودم ولی نمی‌دانم که چرا در ترکیب نبودم.»

در نتیجه روشن می‌شود که مسئله اصلی قدوس دقایق بازی خودش است، نه کیفیت و شرایط تیم و کادرفنی. او در زمان اسکوچیچ هم اغلب روی نیمکت بود و در بازی با لبنان که به‌خاطر تغییر سیستم تیم به بازی گرفته شد نمایش خوبی نداشت. قدوس بعد از تعویض خود در آن مسابقه به تصمیم اسکوچیچ اعتراض کرد که به‌نظر می‌رسد در تداوم نیمکت‌نشینی‌اش بی‌تأثیر نبوده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار