کدخبر: 10177 تاریخ انتشار:

افشاگری باورنکردنی یک پرسپولیسی علیه شهریار فوتبال ایران

کاپیتان تیم ملی در جام جهانی 2006 سوژه یک ادعای بزرگ و جنجالی شده است.

به گزارش 9 صبح، طرفداران فوتبال به خوبی در جریان حواشی تیم ملی در جام جهانی هستند. حواشی‌ که نتیجه‌اش عملکرد ضعیف شاگردان برانکو ایوانکوویچ در مرحله گروهی جام جهانی بود و نهایتا مربی کروات از تیم ملی جدا شد.علی دایی که در آن مقطع، مورد انتقادهای زیادی قرار گرفت، در اظهارنظری جنجالی مدعی شد برخی بازیکنان تیم ملی به چشم او نگاه می‌کردند و عمدا به او پاس نمی‌دادند.

دایی در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده یک ادعای جنجالی دیگر را هم مطرح کرد:" فوتبال یک ورزش دسته جمعی است اما همه از من ایراد می گرفتند. چرا کسی از ستاره های تیم ایراد نگرفت؟ شاید اگر اتفاقاتی که در اردو رخ داد من مسببش بودم ویا اینکه رفتارهای که از برخی بازیکنان سرزد را من مرتکب شده بودم در میدان هفت تیر دارم می زدند!"

در چنین شرایطی، حالا یکی از همبازیان دایی در جام جهانی، ادعای عجیبی درباره اش منتشر کرده است. محمد نصرتی در بخشی از یک گفت و گو درباره عدم اقتدار برانکو در تیم ملی گفته است:" در جام جهانی 2006 بازیکن تیم ملی بودم و می‌دیدم که وقتی برانکو چیزی می‌گفت، علی دایی آن را وتو می‌کرد. برانکو آن مقطع غنی نشده بود، ولی بعدها از تجربیاتش استفاده کرد و در پرسپولیس موفق شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار