کدخبر: 10168 تاریخ انتشار:

مربی برزیلی پرسپولیس چه کسی است؟

دستیار جدید یحیی گل محمدی در پرسپولیس به زودی قراردادش را امضا خواهد کرد.

به گزارش 9 صبح، به درخواست یحیی گل محمدی، سرمربی تیم پرسپولیس تهران برای تقویت کادرفنی سرخپوشان به دنبال جدایی حمید مطهری، قرار است یک دستیار برزیلی به زودی به این تیم ملحق شود.نام دستیار برزیلی که قرار است در کادرفنی پرسپولیس حضور داشته باشد اوسمار لوس ویرا است. این مربی که در پاسو فوندو، ریو گرانده دو سول به دنیا آمده، کار خود را با مجموعه جوانان اینترناسیونال در سال ۱۹۹۴ آغاز کرد. در ۶ ژوئیه ۲۰۰۹، او به عنوان سرمربی تیم ب منصوب شد.در ۲۳ دسامبر ۲۰۰۹، به عنوان سرمربی یوونتود منصوب شد و در ۱۶ اوت بعد از آن اخراج شد. در ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۱، لوس به عنوان سرمربی موقت تیم اصلی منصوب شد و جایگزین پائولو روبرتو فالکائو اخراج شده شد. سلطنت او تا ۱۲ اوت ۲۰۱۱ ادامه داشت و او به تیم B بازگشت.

در ۲۰ نوامبر سال بعد، او مجدداً به جای فرناندائو برکنار شده، سرمربی موقت بود. او در ۱۲ دسامبر پس از انتصاب دونگا به وظایف قبلی خود بازگشت. در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳، پس از تنزل رتبه در تیم زیر ۲۰ سال توسط دونگا، لوس به کورینتیانس پیوست و به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۰ سال انتخاب شد.در ۱۷ آوریل ۲۰۱۵، پس از ایجاد همکاری با کورینتیانس، او به عنوان سرمربی براگانتینو منصوب شد. فعالیت او نزدیک به سه ماه به طول انجامید و او متعاقباً به کورینتیانس و تیم زیر ۲۰ سال آن بازگشت.در ۳۰ ژانویه ۲۰۱۷، پس از قهرمانی در کوپا سائوپائولو د فوتبول جونیور سال، لوس به عنوان دستیار فابیو کاریل در تیم اصلی منصوب شد. در ۲۲ می ۲۰۱۸، او جایگزین کاریل به عنوان سرمربی تیم اصلی شد.

در ۵ سپتامبر ۲۰۱۸، پس از شکست ۲-۱ مقابل سئارا، لوس به سمت قبلی خود به عنوان دستیار تنزل یافت. در ۲۸ نوامبر، او به عنوان سرمربی تیم گوارانی سری B برای فصل آینده انتخاب شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار