کدخبر: 10124 تاریخ انتشار:

دعوا و درگیری در خط حمله استقلال

با افزایش تعداد مهاجمان استقلال رقابت بین آن‌ها برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت بالا گرفت و هریک از بازیکنان خط حمله این تیم تلاش مضاعفی برای این منظور دارند.

به گزارش 9 صبح، تیم فوتبال استقلال تمرینات آماده سازی خود را به صورت فشرده در ترکیه زیر نظر سرمربی پرتغالی‌اش دنبال می‌کند و یکی از جذابیت‌های تمرینات آن‌ها در این روز‌ها بالا گرفتن رقابت بین بازیکنان خط حمله این تیم است.استقلال را باید یکی از پر مهاجم‌ترین تیم‌های لیگ در فصل بیست و دوم دانست و برای فصل جدید قرار گرفتن در ترکیب ثابت برای مهاجمان این تیم کار ساده‌ای نیست.

ارسلان مطهری که یکی از بهترین مهاجمان یک دهه اخیر استقلال است، فصل گذشته را چندان پر فروغ ظاهر نشد و در حالی که خیلی‌ها پیش بینی می‌کردند از این تیم جدا شود، قراردادش را برای دو فصل آینده تمدید کرد. مطهری که سخت به فکر جبران فصل گذشته می‌باشد، از جمله با انگیزه‌ترین مهاجمان این فصل آبی پوشان است که به سختی برای تحمیل کردن خودش به ساپینتو و قرار گرفتن در ترکیب ثابت تلاش می‌کند. آرمان رمضانی هم از جمله مهاجمانی است که اگر چه در فصل گذشته کم برای تیمش بازی کرد، اما با زدن گل‌های حساس توانست جایگاه مناسبی به دست آورد. رمضانی هم مثل مطهری از انگیزه‌های زیادی برای جلب اطمینان ساپینتو برخوردار است و وی نیز می‌کوشد تا میزان دقایق حضورش در ترکیب استقلال را برای فصل بعد افزایش دهد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار