کدخبر: 10080 تاریخ انتشار:

زوج جذاب پرسپولیسی در سپاهان

برای رضاییان با توجه به ارسال‌های خاصی که دارد مسلما حضور شهریار مغانلو می‌تواند یک پوئن مثبت تلقی شود و باید دید این زوج در فصل جدید چه شرایطی را دنبال خواهند کرد.

به گزارش 9 صبح، رامین رضاییان که فصل گذشته بعد از چند فصل دوری از فوتبال ایران بار دیگر به پرسپولیس بازگشته بود، در ادامه برای فصل جدید جایی در برنامه‌های یحیی گل‌محمدی به دست نیاورد تا مجبور به جدایی از این تیم شود. در شرایطی که در خصوص آینده این مدافع راست‌پا گمانه‌زنی زیادی وجود داشت، در نهایت سپاهان موفق شد در ادامه جاه‌طلبی‌های خود بعد از جذب محمد دانشگر اینبار رضاییان را به اصفهان بکشاند و قراردادش را به امضا برساند. سپاهان که فصل گذشته شهریار مغانلو را از چنگ پرسپولیس در آورده بود، امسال هم بعد از جذب دانیال اسماعیلی‌فر سراغ رامین رضاییان رفت و باید دید اکنون شرایط به سود کدام مدافع راست پیش خواهد رفت.

برای رضاییان با توجه به ارسال‌های خاصی که دارد مسلما حضور شهریار مغانلو می‌تواند یک پوئن مثبت تلقی شود و باید دید این زوج در فصل جدید چه شرایطی را دنبال خواهند کرد. این در حالیست که پرسپولیس همچنان از جذب مهاجم مدنظر یحیی گل‌محمدی ناکام مانده تا کار برای دانیال نیز سخت به نظر برسد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار