کدخبر: 9986 تاریخ انتشار:

علت ازدواج نکردن شهره لرستانی لو رفت! + علت مازیار چه بود؟

مازیار لرستانی یا همان شهره لرستانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش از عدم ازدواجش به دلیل مشکلات و بیماری اش خبر داد.

به گزارش 9 صبح، مازیار لرستانی با انتشار عکسی درباره شایعات ازدواجش و همسر و فرزندان و مهاجرت از ایران در صفحه اینستاگرامش به شایعات پایان داد و نوشت: «تمام اقدامات من برای تطبیق جنسیت، قانونی و شرعی است. من هرگز تا به امروز با احدی ازدواج نکرده ام .. چون اساسا شرایطش رو نداشتم. شروع این تغییرات به سال‌ها پیش برمی‌گردد و اصلا ابتدا به ساکن نبوده و من هنوز در سیکل درمانم و تغییرات، زمان بر هستند. من فرزند این آب و خاکم و با آبرو در همین جامعه و کنار همین مردم شریف زندگی و کار می کنم و لازم میدانم مراتب قدردانی خود را از صیانت صدا و سیما و حراست وزارت ارشاد و قوه قضاییه امور حسبی ،سازمان پزشکی قانونی و …. اعلام کنم.»

مازیار لرستانی با انتشار پستی در صفحه شخصی خود نوشت: «من هرگز تا به امروز با احدی ازدواج نکرده ام .. چون اساسا شرایـطش رو نداشتم.»

اول اینکه: من هرگز جلای وطن نکردم و ایران سرزمین پدری و مادری من است تا ابد الاباد …..

دوم: تمام اقدامات من برای تطبیق جنسیت، قانـونی و شرعی است

سوم: من هرگز تا به امروز با احدی ازدواج نکرده ام .. چون اساسا شرایـطش رو نداشتم

چهارم؛ شروع این تغییرات به سال‌ها پیش برمی گردد و اصلا ابتدا به ساکن نبوده و من هنوز در سیـکل درمانم و تغییرات، زمان بر هستند

پنجم:من فرزند این آب و خاکم و با آبرو در همین جامـعه و کنار همین مردم شـریف زندگی و کار می‌کنم

و لازم میدانم مراتب قدردانی خود را از صیانت صدا و سیما و حراست وزارت ارشاد و قـ‌وه قـ‌ضایـیه امور حسـبی، سـ‌ازمان پزشـ‌کی قانـونی و …. اعلام کنم

ششم: لطفا به شایعات و پیج های فیـ‌ک توجه نکنید

هفتم: عید بزرگ مردی و جوانمـردی و آقایی و لوطی گری و مرام و معرفت به همه مبارک.. امیـر المـومنین یارتون..

مازیار(شهره) لرستانی تا کنون ازدواج کرده است؟ /عکس

 
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار