کدخبر: 6784 تاریخ انتشار:

واکنش وحشت‌زده امبر هرد در لحظه‌ نزدیک شدن جانی دپ به او

امبر هرد در پایان آخرین جلسه دادگاه شکایت جانی دپ از او، لحظه‌ای با شوهر سابقش روبه‌رو شد و با ترس و وحشت واکنش نشان داد.

به گزارش 9 صبح،امبر هرد پنجشنبه در دادگاه ویرجینیا اشک‌ریزان و هق‌هق‌کنان بعضی از خونین‌ترین درگیری‌های فیزیکی خود با همسر سابقش جانی دپ را شرح داد. هرد جزئیات بیشتری از بدرفتاری‌های دپ را به یاد آورد و برای اعضای هیأت ژوری توضیح داد که چگونه رابطه رویایی او با ستاره «دزدان دریایی کارائیب» خیلی زود به واسطه مصرف الکل و مواد به کابوسی هولناک بدل شده است.

در دقایق ابتدایی این جلسه، نمایندگان هرد یک کلیپ صوتی را پخش می‌کنند که صدای ناله هرد در آن شنیده می‌شود. هرد می‌گوید در آن زمان خودش را از ترس دپ درون حمام حبس کرده است.

هرد هق‌هق‌کنان در مقابل قاضی، دپ و وکلا می‌گوید: «هیچ‌وقت در زندگی‌ام تا این حد نترسیده بودم. سعی کرده به او بگویم که واقعاً دارد به من آسیب می‌رساند، فکر می‌کنم متوجه نبود چه می‌کند. نمی‌توانستم نفس بکشم.» هرد اضافه می‌کند که وقتی به چشمان دپ نگاه کرده جز سیاهی ندیده است: «او دیگر آنجا نبود، جانی نبود.»

جانی دپ و وکلایش ادعا کردند که خانم هرد با دفاعیه خودش بهترین ایفای نقش عمرش را در دادگاه انجام داد، در حالی که داستان‌پردازی خانم هرد نسبت به گذشته همچنان در حال بزرگ‌تر شدن و پرجزیٔیات‌تر شدن است، آقای دپ نیز به یاد دارد که ۶ سال زجرآور و دردناک را پشت سر گذاشته است و در جلسه بعد سوالاتی از خانم هرد خواهیم پرسید تا حقیقت ماجرا مشخص شود.

وکلای امبر هرد نیز گفتند: آقای دپ همچنان خودش را قربانی خشونت خانگی نشان می‌دهد و موضع خود را تغییر نداده است و آقای دپ با نقاشی کشیدن در هنگام دادگاه و شوخی کردن هنگام دفاعیاتش قصد پرت کردن حواس هیات منصفه را دارد، رفتار آقای دپ رقت‌برانگیز است.

حالا باید دید که هیات ژوری با شواهدی که در روزهای آینده بیشتر و بیشتر افشا خواهند شد، حق را به کدام طرف از این دادگاه خواهند داد و پایان یکی از پرحاشیه‌ترین دادگاه‌های این دهه و شاید تاریخ هالیوود به کجا خواهد رسید.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار