کدخبر: 6035 تاریخ انتشار:

بازیگر معروف بالاخره اتهام آزار جنسی زنان را پذیرفت

بازیگر برنده اسکار، در دادگاه به یکی از سه اتهام آزار جنسی، که در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در ارتباط با آزار جنسی زنان مختلف، با آنها مواجه بوده، اعتراف کرد . او اقرار کرد که به زور، زنی را در یک کلوپ شبانه در نیویورک در سال ۲۰۱۸ لمس کرده است.

به گزارش 9 صبح به نقل از کافه سینما، بازیگر برنده اسکار، در دادگاه به یکی از سه اتهام آزار جنسی، که در سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در ارتباط با آزار جنسی زنان مختلف، با آنها مواجه بوده، اعتراف کرد . او اقرار کرد که به زور، زنی را در یک کلوپ شبانه در نیویورک در سال ۲۰۱۸ لمس کرده است.

بازیگر خشونت جنسی سینما

محاکمه «کوبا گودینگ جونیور» بازیگر مشهور آمریکایی و برنده جایزه اسکار به اتهام آزار جنسی در نیویورک آغاز شد. ... زنی ۳۰ ساله مدعی شد، کوبا گودینگ جونیور در یک کلوب شبانه در محله منهتن او را اذیت کرده است و پلیس نیویورک او را بازداشت کرد.

کوبا گودینگ جونیور که همراه با وکیل مدافع خود در دادگاه حاضر شده بود، پس از تفهیم اتهام از سوی دادستانی، خود را بیگناه معرفی کرد و به این ترتیب نخستین جلسه دادگاه به پایان رسید.

قرار است قاضی پرونده پس از بررسی اسناد و مدارک موجود، درباره زمان آغاز محاکمه و چگونگی برگزاری جلسات دادگاه تصمیم بگیرد.

مارک هلر وکیل مدافع این هنرمند در گفتگو با خبرنگاران، دادستانی نیویورک را به سوءاستفاده از شهرت و موقعیت موکلش متهم کرد. به گفته او مهمترین سند این پرونده، فیلمی است که از طریق دوربین مداربسته کلوب ضبط شده ولی حتی در این تصاویر تاریک و مبهم نیز هیچ عمل غیراخلاقی از سوی کوبا گودینگ جونیور سرنزده است.

کوبا گودینگ جونیور نیز با تکذیب اتهامات وارده، به طرفدارانش وعده داد بزودی بیگناهی او در داگاه ثابت می شود.

این در حالی است که به گفته دادستانی، تعدادی از مشتریان نیز ضمن تأیید ادعای این زن، شرایط کوبا گودینگ جونیور  در کلوب را غیرعادی توصیف کردند.

این بازیگر مشهور در گذشته نیز با اتهامات مشابهی مواجه شده بود که با جلب رضایت شاکیان، از رسیدن پرونده ها به دادگاه جلوگیری کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار