کدخبر: 46847 تاریخ انتشار:

تصمیم خانم سلبریتی برای انتخاب شوهر سابق یا نامزد جدیدش!

ایرینا شایک بین قرار ملاقات با تام بردی و ازدواج با بردلی کوپر حسابی گیج شده است!

تصمیم خانم سلبریتی برای انتخاب شوهر سابق یا نامزد جدیدش!

به گزارش 9صبح؛ ایریانا شایک پس از مسافرت با همسر سابقش، بردلی کوپر، دیگر درباره تصمیمات زندگی احساسی خود مطمئن نیست!بردلی کوپر بازیگر مشهور هالیوودی و ایریانا شایک در سال 2015 ازدواج کردند و در سال 2019 از یکدیگر طلاق گرفتند.ایریانا شایک، بردلی کوپر و تام برادی اکنون بخشی از زیباترین مثلث عشقی در جهان هستند. خانم سوپرمدل اکنون هم با کوپر و هم با برادی، وقت می‌گذراند.به گفته یک منبع، شایک هنوز امیدوار است دورباره با بردلی کوپر ازدواج کند و خانواده خود را نجات دهد.این زوج سابق دختری 6 ساله دارند.

خانم سوپرمدل که سال‌ها برای این رابطه تلاش کرده است. ایریانا که شانسی دوباره با همسر سابق خود دیده است دیگر قصد جدایی ندارد.کوپر و شایک در اواخر ماه آگوست با به اشتراک گذاشتن مجموعه عکس‌هایی صمیمی از سفر خود به ایتالیا خبر دادند.

تصمیم خانم سوپرمدل درباره رابطه احساسی آینده خود!

با این حال، مدل روسی اوایل این هفته در حال ورود به آپارتمان بازیکن فوتبال آمریکایی سابق در نیویورک نیز دیده شده است!کوپر 48 ساله، ظاهراً پس از آغاز رابطه عاشقانه خانم مدل و آقای فوتبالیست شروع به حسادت به این رابطه کرده است.در حالی که یکی دیگر از افراد نزدیک به این زوج ادعا می‌کند که او به سادگی برای همسر سابق خود و رابطه جدیدش خوشحال است.

منبع می‌گوید: «شایک و کوپر مدت زیادی است که در کنار یکدیگر نیستند. آن‌ها تنها والدین مشترک دخترشان هستند. آن‌ها دوستانی صمیمی هستند. برد واقعا تام را دوست دارد و چیزی جز حمایت برای رابطه جدید آن‌ها ندارد.»

بر اساس گزارش‌ها، شایک 37 ساله قصد دارد اگر امکان بازگشت به کوپر نباشد، رابطه احساسی جدید خود با تام برادی را ادامه دهد.تام برادی قهرمان هفت دوره مسابقات سوپربول است، که اکتبر گذشته از سوپر مدل مدل ژیزل بوندشن جدا شد. این آقای ورزشکار ظاهراً آماده نیست که به یک رابطه طولانی مدت متعهد شود.

یک منبع دیگر ادعا کرد: «برادی در حال حاضر علاقه‌ای به یک رابطه جدی ندارد. اولویت‌های او فرزندان و علایق تجاری‌اش هستند.»

وبگردی
کدخبر: 46847 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت