کدخبر: 30937 تاریخ انتشار:

جنیفر لوپز و بن افلک جدا شدند؟

دعواهای جنیفر لوپز و بن افلک زوج عاشق هالیوود در مرکز توجهات قرار گرفته و به شایعه جدایی آنها دامن می زند.

جنیفر لوپز و بن افلک جدا شدند؟

به گزارش 9 صبح: چند روز گذشته یکی‌از داغ‌ترین بحث‌های پیرامون سلبریتی‌ها دعواهای بن افلک و‌ همسرش جنیفر لوپز بود.  بسیاری از سایت‌ها این زوج را محکوم به جدایی دانستند اما این خبرها از کجا شروع شد!

در اوایل هفته گذشته ویدئویی منتشر شد که بن افلک در ماشین را بی‌حوصله بر روی جنیفر به هم می‌زند. این ویدیو بن را نشان می‌داد که صبح دوشنبه در حالی که یک قهوه سرد می‌خورد، جلوی جنیفر به سمت مرسدس بنز راه می‌رفت.

او در را برای همسرش باز می‌کند و سپس درحالی که کلافه به نظر می رسد با تکان دادن بازوی خود، در را محکم می‌بندد و در آخر متوجه دوربینی می‌شود که این لحظه را ثبت کرده است.

طرفداران در توییتر درباره این کلیپ وایرال شده اظهار نظر کردند و خاطرنشان کردند که او بیچاره و مضطرب به نظر می‌رسد.

واکنش ها به کلیپ های وایرال شده جنیفر و بن

شخصی در توییتر نوشت: «بن همیشه به نظر می‌رسد که خسته و آزرده است.»

فردی دیگری می‌گوید: «می‌توانی همه چیز داشته باشی و همچنان بدبخت باشی».

یکی دیگر از کاربران هم نوشت: «وقتی سوار ماشین شود قطعا قرار است دعوا کنند.»

با این حال، لحظاتی قبل از کوبیدن در به نظر می‌رسید که این زوج روحیه خوبی داشتند، لبخند می‌زدند و در حین نوشیدن قهوه دست در دست هم بودند.

بن در حالی که قهوه یخی بزرگش را می‌نوشید، گوش به گوشش پوزخند می‌زد، در حالی که جنیفر لبخند می‌زد و با او چت می‌کرد، در حالی که یک نوشیدنی داغ کوچک حمل می‌کرد.

اما بعدا یکی از افراد نزدیک به این زوج‌ گفت :” بن همیشه از عکاس‌هایی که دنبالش راه می‌افتند و تک تک لحظات را ثبت می‌کنند متنفر است و او از عکاس‌ها کلافه بوده و نه جنیفر”

دعوای جنیفر و بن حتی روی فرش قرمز

سپس بر روی فرش قرمز اکران فیلم جدید جنیفر به نام “Mother” عکس‌هایی منتشر شد با عنوان دعوای جنیفر و بن حتی روی فرش قرمز! حضور بن افلک و جنیفر لوپز در اولین نمایش این فیلم جنجالی بزرگ برای این زوج در پی داشت.

این هنرپیشه‌های هالیوودی به وضوح در حال مشاجره و بحث دیده شده‌اند. البته این دو نفر تا به‌حال حرفی درباره جنجال و مشاجره آن روز نزده‌اند. اما یکی از منابع خبری اعلام کرد که بن افلک پس از آن بحث کوتاه، جنیفر را تنها گذاشت و مراسم را ترک کرد.

در نهایت باز هم شخصی دیروز از این زوج پشت چراغ خطر فیلمی گرفته بود که به نظر می‌رسد مشغول بحث هستند.

عکس های ثبت شده و ویدیو گرفته شده، بن ۵۰ ساله را پشت فرمان نشان می‌دهد. او به طرز مشهودی ناامید و عصبی به نظر می‌رسد. و جنیفر روی صندلی سرنشین ریویان شاسی‌بلند برقی خود نشسته است.

واضح است که آن دو در مورد چیزی با هم دعوا می‌کنند و بن مدام با دست‌هایش، تنش مشاجره را تشدید می‌کند.

به نظر می‌رسد که این زوج آنقدر در مکالمه خود غرق شده‌اند که به موبایل‌هایی که در حال ثبت این لحظه خصوصی زندگی آن‌ها هستند، آگاه نیستند. البته جنیفر درحالی که شوهرش با هیجان در حال بحث کردن است، آرام و ساکت‌تر به نظر می‌رسد.

همین این ویدئوها از رفتار این زوج با یکدیگر در فضای عمومی، باعث شده است که بیشتر کاربران فضای مجازی معتقد باشند که ازدواج آن‌ها شرایط خوبی ندارد.

این شایعات برای اولین بار زمانی شروع شد که این زوج در جوایز گرمی ۲۰۲۳ در فوریه در لحظه‌ای که دوربین روی آ‌ن‌ها بود، حالت دوستانه‌ای نداشتند و می‌شد دید که جنیفر در این خصوص به افلک تذکر می‌دهد.

البته بن بعداً فاش کرد که با جنیفر شوخی می‌کرده، اما بعد متوجه شد که دوربین روی آن‌هاست.

حال باید دید که آیا این حواشی خودخواسته از سوی زوج جنجالی هالیوودی ایجاد می‌شوند تا همیشه در کانون توجهات باشند یا اینکه واقعا ازدواج آقا و خانم عاشق‌پیشه به شکست خورده است و هر لحظه ممکن است خبر جدایی خود را اعلام کنند.

وبگردی
کدخبر: 30937 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت