کدخبر: 19946 تاریخ انتشار:

باربرد بابایی

این مجری مشهور تلویزیون برادر زن امیر غفارمنش است! + عکس

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید باربد بابایی مجری مطرح تلویزیون برادر خانم امیر غفارمنش بازیگر کمدی سینما و تلویزیون است.

این مجری مشهور تلویزیون برادر زن امیر غفارمنش است! + عکس

به گزارش 9صبح،در میان استوری های اینستاگرام باربد بابایی، تصویر خواهرزاده اش که به بهانه تبریک تولد او، در میان استوری های آقای بازیگر و مجری قرار گرفته بود جالب ترین مورد بود. خواهر زاده باربد بابایی، پسر بازیگر معروف، امیر غفارمنش بود و این یعنی باربد بابایی برادرزن امیرغفارمنش است و همسر امیرغفارمنش در واقع خواهر باربد بابایی، مجری محبوب برنامه زوجی نو است.

باربد بابایی

پسر امیر غفارمنش، خواهر زاده باربد بابایی

خواهر زاده باربد بابایی به مناسبت تولد مجری مشهور برنامه استعداد یابی شب کوک استوری را در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود که واکنش باربد بابایی را در پی داشت.

راستین غفارمنش پسر امیر غفارمنش بازیگر سریال خوشنام در صفحه اینستاگرامش عکسی از خود و باربد بابایی مجری برنامه زوجی نو را منتشر کرد و نوشت:

باربد بابایی

 

دایی جان

جذاب

خفن

تولدت مبارک

باربد بابایی نیز با استوری کردن تبریک تولد خواهر زاده اش او را عشق دایی جان خواند. خواهر زاده باربد بابایی، پسر امیر غفارمنش بازیگر کشورمان است که در عرصه موسیقی و آهنگسازی فعالیت می کند.

باربد بابایی بازیگر، مجری و خواننده کشورمان متولد ۲۰ شهریور ۱۳۵۷ است. باربد بابایی که با اجرای برنامه شب کوک به شهرت رسید، فعالیت بازیگری خود را با نمایش «پرتگاه» در سال ۱۳۷۷ به‌صورت حرفه ای آغاز کرد و در سال ۱۳۷۹ با یک نقش فرعی در سریال «روزهای بیاد ماندنی» برای اولین بار مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت و پس از آن در فیلم هایی چون خود خواسته، بی خوابی اسب ها ایفای نقش نمود.

او تجربه اجرا در برنامه هایی مانند شب کوک، تب و تاب، گپ کوک، دلویزیون و زوجی نو را نیز دارد و برنامه شب کوک و دلویزیون را کارگردانی کرده است. باربد بابایی در نواختن گیتار تبحر دارد و تجربه خوانندگی در تیتراژ برنامه های خود را داراست.

منبع:سلام نو

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت