کدخبر: 14136 تاریخ انتشار:

بدهی سنگین وام مسکن سلبریتی‌های معروف لو رفت! +اسامی

بدهی سنگین وام مسکن سلبریتی‌های هالیوود مانند آنجلینا جولی و پرنس هری و مگان اعلام شده و آنها جزو بدهکارانی هستند که بابت وام مسکن، اقساط ۶ رقمی در ماه پرداخت می‌کنند.

بدهی سنگین وام مسکن سلبریتی‌های معروف لو رفت! +اسامی

به گزارش 9صبح و به نقل از دیلی میل، ستارگان معروف هالیوودی و سلبریتی‌هایی مانند پرنس هری و مگان باید به شدت کار کرده تا سر ماه بتوانند قسط وام مسکن ۶ رقمی بپردازند.

طبق آمار به دست آمده، افرادی چون آنجلینا جولی، دریک{خواننده کانادایی} و هری و مگان از جمله ستارگانی هستند که بیشترین وام‌های گزاف مسکن را برای عمارت‌های خریداری شده دارند.

به گزارش آی‌زندگی، نکته جالب اینکه بیانسه و جی زی با ۵۲.۸ میلیون دلار وام در صدر فهرست قرار دارند. این در حالی است که ارزش دارایی‌های بیانسه ۴۱ ساله و جی زی ۵۲ ساله بیش از ۱.۸ میلیارد دلار برآورد شده است و ماهیانه ۲۲۶ هزار دلار قسط پرداخت می‌کنند.

ماه مارس امسال دریک خواننده ۳۶ ساله کانادایی خانه روبی ویلیامز، خواننده انگلیسی را در بورلی هیلز به مبلغ ۷۵ میلیون دلار خرید و بابت آن از بانک آمریکا ۵۲.۵ میلیون دلار وام گرفت.

نکته جالب اینکه برخی مانند تیلور سوپیفت، کانیه وست و ریحانا بدون گرفتن وام، عمارت خود را خریده‌اند و در یک ماه ۲۲۰ هزار دلار قسط پرداخت می‌کنند.

آنجلینا جولی نیز ماهیانه ۷۲ هزار دلار قسط پرداخت می‌کند تا خانه ۱۷ میلیون دلاری را برای همیشه از آن خود کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت