کدخبر: 12178 تاریخ انتشار:

​خدا پدر روحانی را بیامرزد ​/کسانی که نگذاشتند دولت روحانی مذاکره کند باید پاسخگو باشند

یک چهره سیاسی گفت: با وضعیت فعلی اقتصاد در هر مغازه ای مردم می گویند خدا پدر روحانی را بیامرزد .

​خدا پدر روحانی را بیامرزد ​/کسانی که نگذاشتند دولت روحانی مذاکره کند باید پاسخگو باشند

به گزارش 9 صبح به نقل از خبر سراسری، ناصر قوامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره عدم پاسخگویی دولت روحانی نسبت به عملکرد خود و دفاع یک طرفه از تصمیمات دولت قبل گفت: آقای روحانی خود را مدیون اصلاح طلبان نمی دانست و تصور می کرد مردم او را انتخاب کرده اند و این فکر که اصلاح طلبان او را سر کار آورده اند را قبول نداشت نتیجتا بر این باور بود که نباید به اصلاح طلبان و مردم پاسخ دهد و نهایتا اصلاح طلبان نیز بدون هیچگونه چشم داشتی از او حمایت کردند و بعد از آن هم نقدی نکردند.روحانی از آغاز مسئله برانگیز بود وقتی رحمانی فضلی را وزیر کشور کرد و اعلام کرد وزارت کشور را به اصلاح طلبان نمی دهد مشخص بود.

بخش هایی از گفت و گوی قوامی را در ادامه می خوانید:

*مردم خودشان دولت روحانی را قضاوت می کنند با وضعیت فعلی اقتصاد در هر مغازه ای مردم می گویند خدا پدر روحانی را بیامرزد که برنج۴۰تومانی ۱۲۰تومان شده است همین حرف های کوچه و بازار دفاع از عملکرد روحانی است.مردم وقتی عملکرد اقتصادی دولت فعلی را می بینند قضاوت می کنند.شما از ما سوال نکنید باید از مردم سوال کنید که فرق دولت فعلی با دولت روحانی چه بود بالاخره مردم بصورت واقعی وضعیت را لمس می کنند. ما دعای ندبه که برگزار می کنیم نان برای جلسه می‌خریم یک هفته تعدادی نان را ۴۵تومان خریدم هفته بعد ۱۱۰تومان و فکر کردم از خواب اصحاب کهف بیدار شده‌ام!

*کسانی باید پاسخگو باشند که نگذاشتند دولت روحانی مذاکره کند با ترامپ هم بهتر می شد مذاکره کرد تا بایدن که با پنبه سر می برد.روحانی که می خواست کار را تمام کند اما همین ها سنگ انداختند تا در دولت مطلوب خودشان برجام امضا شود که هنوز هم نتیجه نگرفتند.

*من فکر می کنم این جلسات دوستانه است وگرنه تفکر خاتمی و ناطق نوری زمین تا آسمان با هم تفاوت دارد و این برای اداره کشور نظراتی بسیار متضادی بین این افراد وجود دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت