کدخبر: 9970 تاریخ انتشار:

دریافت وام از آیوا با ضمانت سهام عدالت

دارندگان سهام عدالت می‌توانند از طریق اپلیکیشن ایوا و با توثیق سهام خود در کوتاه‌ترین زمان از بانک ملی ایران اعتبار دریافت کنند.

به گزارش 9 صبح؛ به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این خدمت نوین که از طریق بانک ملی ایران ارایه می‌شود، نقش بسیار مهمی در شرایط کنونی جامعه برای افزایش قدرت خرید مردم دارد و گردش اعتبار اعطایی، به رونق تولید و کاهش سطح نقدینگی در جامعه کمک می‌کند.

به گفته سمیه محمدی مدیر پروژه کارت‌های اعتباری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار درخواست توثیق هوشمند سهام عدالت از طریق بانک‌های عامل بدون مراجعه حضوری ثبت شده است که ضمانت این کارت‌های اعتباری به پشتوانه سهام عدالت و بدون نیاز به ضامن است.

گفتنی است، متقاضیان دریافت کارت اعتباری می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع اطلاع مشتریان بازار سرمایه (سجام) در این سامانه ثبت نام، احراز هویت و پس از نهایی شدن فرآیند ثبت نام در سجام با مراجعه به نرم افزار بانک ملی ایران در خواست توثیق خود را ثبت کنند.

در این طرح سهامداران می‌توانند ضمن نگه داشت دارایی با ارزش خود از مزایای سهامداری از قبیل سود سهام، افزایش سرمایه و مشارکت در مجامع بهره‌مند شوند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار