کدخبر: 9901 تاریخ انتشار:

فوری؛ بیمه رایگان برای چه کسانی است؟+ روش ثبت‌نام

مدیر کل بیمه سلامت گفت: با بیمه رایگان سلامت تا ۷۰ درصد هزینه‌های دارویی، ۷۰ درصد هزینه های سرپایی و ۹۰ درصد هزینه های بستری برعهده بیمه سلامت قرار دارد.

به گزارش 9 صبح؛ محمد جعفری در خصوص اطلاعیه اخیر بیمه سلامت برای بیمه شدگان این صندوق در سراسر کشور گفت: تاریخ اعتبار برخی بیمه نامه به اتمام رسیده و برخی از شهروندان برای تمدید اقدام نکرده اند.

او گفت‌: از آنجایی که دفاتر بیمه نیز جمع آوری شده اند، در نتیجه مردم ممکن است آگاهی نداشته باشند که تاریخ بیمه آن‌ها تمام شده؛ بنابراین  پیشنهاد می‌شود بیمه شدگان به پنل شهروندی سازمان بیمه سلامت به آدرس Www.bimehsalamatiranian.ir مراجعه کرده و یا در ساعات اداری به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد بیمه سلامت مراجعه  کنند و بیمه نامه خود را تمدید کنند.

جعفری گفت: ما بر آن هستیم دغدغه هزینه‌های دارویی و درمان را از دوش شهروندانی که بیمه ندارند برداریم و برعهده بیمه سلامت قرار دهیم. به همین دلیل چنانچه شهروندی بیمه نامه نداشته یا از تاریخ بیمه نامه اش با خبر نیست، حتما مراجعه کند و نسبت به تمدید بیمه رایگان اقدام کند.

او می گوید: در آینده نزدیک ممکن است بیمه شدگان مجبور به تحمل هزینه برای تمدید بیمه نامه خود شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان گفت: با بیمه رایگان تا ۷۰ درصدهزینه‌های دارویی،  ۷۰ درصد هزینه های سرپایی و ۹۰ درصد هزینه های بستری برعهده بیمه سلامت قرار دارد./ باشگاه خبرنگاران

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار