کدخبر: 8747 تاریخ انتشار:

اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری در مرکز تهران چقدر است؟

اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری در مرکز تهران ممکن است کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان پول پیش لازم داشته باشد و در طرف مقابل برخی صاحبخانه‌ها برای اجاره این واحد‌ها بیشتر از یک میلیارد تومان طلب می‌کنند.

به گزارش 9صبح، اجاره واحدی ۱۰۰ متری در میدان فردوسی با سن بنا ۳۰ سال ۹۰ میلیون پول پیش و ماهی شش میلیون کرایه لازم دارد و در سهروردی رقم ودیعه برای اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری نوساز یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نوشته شده و اجاره ماهانه آن به‌صورت توافقی محاسبه می‌شود. با شروع فصل تابستان بازار اجاره‌خانه دوباره داغ می‌شود و به‌همین بهانه نگاهی به‌ اجاره‌بها آپارتمان‌های ۱۰۰ متری در مرکز شهر انداختیم.

به گزارش فرارو، اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری در مرکز شهر گاهی به‌کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان به‌عنوان پول پیش نیاز دارد. مثل واحدی دوخوابه در خیابان انقلاب که مالک آن ۶۰ میلیون تومان پول پیش و ماهانه ۱۲.۵ میلیون تومان کرایه می‌گیرد. این واحد که ۱۲ سال از سن بنا آن می‌گذرد، باوجود اینکه طبقه چهارم واقع شده، آسانسور ندارد و بدون پارکینگ و انباری اجاره داده می‌شود.

بین فایل‌های مربوط به اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری در مرکز تهران، واحدی در میدان فردوسی دیده می‌شود که بابت پول پیش آن باید ۹۰ میلیون تومان به مالک داد و هر ماه شش میلیون تومان کرایه پرداخت کرد. این واحد قبل سال ۷۰ ساخته شده و بدون آسانسور، انباری و پارکینگ اجاره داده می‌شود.

 

 

رقم ودیعه و اجاره ماهانه آپارتمان ۱۰۰ متری در مرکز تهران

مالک آپارتمان ۱۰۰ متری در سهروردی رقم ودیعه و اجاره ماهانه را به‌ترتیب ۱۰۰ میلیون تومان و ۱۰ میلیون تومان درنظر گرفته است. آپارتمان سال ۷۵ ساخته شده، پارکنیگ و انباری دارد، اما این یکی هم با وجود اینکه در طبقه چهارم قرار گرفته، آسانسور ندارد.

اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری در مرکز شهر ممکن است بیشتر از یک میلیارد تومان به‌عنوان پول پیش نیاز داشته باشد. واحدی دوخوابه در سهروردی وجود دارد که نوساز به‌شمار می‌رود، رقم ودیعه آن یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است و هزینه اجاره به‌صورت توافقی محسابه می‌شود. این واحد به پکیج، رادیاتور، سرویس بهداشتی فرنگی، پارکینگ و آسانسور مجهز است، در طبقه چهارم ساختمان پنج طبقه واقع شده و رقم ودیعه و اجاره آن قابلیت تبدیل دارد.

واحد ۱۰۰ متری دیگری در عباس‌آباد به‌چشم می‌خورد که مالک رقم ودیعه را یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان نوشته، اما درعوض اجاره دریافت نمی‌کند. این واحد دو سال پیش ساخته شده و با آسانسور، انباری و پارکینگ اجاره داده می‌شود.

آپارتمان ۱۰۰ متری در خیابان جمالزاده درحالی برای اجاره دادن آگهی شده، که مالک آن رقم ودیعه را ۹۰۰ میلیون تومان نوشته و اجاره ماهانه دریافت نمی‌کند. این واحد تقریبا نوساز به‌شمار می‌رود و به آسانسور، انباری و پارکینگ مجهز است.

در خیابان فاطمی واحد ۱۰۰ متری دیگری دیده می‌شود که مستاجر باید علاوه بر پرداخت ۷۰۰ میلیون تومان به‌عنوان پول پیش، هر ماه سه میلیون تومان اجاره بدهد. عمر بنا ساختمان به دو سال می‌رسد و آسانسور، انباری و پارکینگ جزو امکانات آن به‌شمار می‌رود.

در میدان ولیعصر آپارتمانی ۱۰۰ متری با عمر بنا ۲۰ سال و امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینک برای اجاره آگهی شده است. رقم ودیعه این واحد ۶۰۰ میلیون تومان است و مالک هر ماه شش میلیون تومان اجاره می‌خواهد.

مالک آپارتمان ۱۰۰ متری در میدان منیریه ۴۰۰ میلیون تومان پول پیش و ماهی چهار میلیون تومان اجاره می‌گیرد. عمر بنا این واحد ۱۲ سال است و با آسانسور، انباری و پارکینگ اجاره داده می‌شود. در میدان ولیعصر واحدی ۱۰۰ متری آگهی شده که رقم ودیعه و اجاره ماهانه آن به‌ترتیب ۲۵۰ میلیون تومان و ۱۲ میلیون تومان است.

برخی مستاجران ترجیح می‌دهند اجاره پرداخت نکنند. در مرکز تهران از این دست گزینه‌ها زیاد است. برای اینکه در مرکز شهر رقم اجاره ماهانه به صفر برسد، باید دست‌کم ۴۰۰ میلیون تومان به‌عنوان پول پیش پرداخت کرد. مثل واحدی در میدان فردوسی که رقم ودیعه ۴۰۰ میلیون تومان است، ۱۵ سال از عمر بنا ساختمان می‌گذرد و آسانسور و انباری جزو امکاناتش محسوب می‌شود.

 

موقعیتعمربناامکاناتپول پیشاجاره
خیابان انقلاب۱۲ سال-۶۰ میلیون تومان۱۲.۵ میلیون تومان
میدان فردوسیبیشتر از ۳۰ سال-۹۰ میلیون تومانشش میلیون تومان
سهروردی۲۵ سالپارکنیگ و انباری۱۰۰ میلیون تومان۱۰ میلیون تومان
سهروردینوسازپارکینگ و آسانسور، پکیجیک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانتوافقی
عباس‌آباددو سالآسانسور، انباری و پارکینگیک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان-
خیابان جمالزادهنوسازآسانسور، انباری و پارکینگ۹۰۰ میلیون تومان-
خیابان فاطمیدو سالآسانسور، انباری و پارکینگ۷۰۰ میلیون تومانسه میلیون تومان
میدان ولیعصر۲۰ سالآسانسور، انباری و پارکینک۶۰۰ میلیون تومانشش میلیون تومان
میدان منیریه۱۲ سالآسانسور، انباری و پارکینگ۴۰۰ میلیون تومانچهار میلیون تومان
میدان ولیعصر۲۰ سالآسانسور و پارکینگ۲۵۰ میلیون تومان۱۲ میلیون تومان
میدان فردوسی۱۵ سالآسانسور و انباری۴۰۰ میلیون تومان-
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار