کدخبر: 8054 تاریخ انتشار:

همه منتخبان نخستین مرحله تخصیص یک‌پارچه خودرو مشمول دریافت خودرو شدند

معاون صنایع حمل‌ونقل وزارت صمت گفت: به‌دستور وزیر صمت مقرر شد به همه منتخبین که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است (اعم از منتخبان اصلی ‌و ذخیره) خودرو تخصیص داده شود.

به گزارش 9 صبح؛ "منوچهر منطقی" افزود: در پی افزایش تولید خودروهای کامل در خودروسازان داخلی و افزایش عرضه خودرو در سال ۱۴۰۱ به میزان بیشتر از ۲۰۰ درصد سال گذشته  و در پی مباحث مرتبط با اعلام اسامی برندگان نخستین مرحله تخصیص خودرو از طریق سامانه یک‌پارچه تخصیص خودرو، به‌دستور وزیر صمت مقرر شد به همه منتخبین که نامشان در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شده است (اعم از منتخبان اصلی ‌و ذخیره) خودرو تخصیص داده شود.

وی گفت: در خصوص واگذاری خودرو به منتخبین فهرست ذخیره (رزرو) پس از اتمام مهلت ثبت نام منتخبین اصلی در روز ۲۵ خرداد، اطلاع رسانی تکمیلی انجام خواهد شد.

منطقی خاطرنشان‌کرد: لازم به ذکر است که در پی استقبال هم میهمان عزیز از عرضه خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو و رضایت بیش از ۹۰ درصدی مخاطبان  از این شیوه واگذاری، روند واگذاری خودرو همزمان با افزایش نرخ تولید خودروهای کامل تداوم خواهد یافت و دور بعدی در تخصیص نیز در تیرماه انجام می‌شود.

وی بیان‌داشت: در خصوص طرح‌های فروشی که در همین دوره از قرعه کشی خارج شده اند، به زودی اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار