کدخبر: 6928 تاریخ انتشار:

واریز 46 هزار میلیارد تومان یارانه کمک‌معیشتی در 2 مرحله

مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی، جزئیات واریز یارانه کمک‌معیشتی برای دو ماه اردیبهشت و خرداد در دو نوبت، طبق فهرست سازمان هدفمندی یارانه‌ها را تشریح کرد و گفت: حدود 46 هزار میلیارد تومان به حساب بیش از ۲۳ میلیون سرپرست خانوار واریز شد.

به گزارش 9 صبح؛ به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، داود محمد بیگی گفت: واریز مبالغ یارانه بلافاصله پس از پایان صحبت‌های شب گذشته رییس جمهور از ساعت 22:30 دقیقه آغاز شد.

وی افزود: در این مرحله و طی دو نوبت مبالغ مربوط به اردیبهشت و خرداد ماه به حساب 23 میلیون و 680 هزار سرپرست خانوار واریز شد. به عبارت دیگر از شب گذشته 47 میلیون و 360 هزار فقره پرداخت یارانه برای دو ماه اردیبهشت و خرداد انجام شده است.

مدیر اداره نظام های پرداخت ادامه داد: مجموع مبلغ واریزی برای دو نوبت حدود 46 هزار میلیارد تومان بوده است.

محمدبیگی با بیان اینکه دولت برای اطمینان بخشی به مردم تصمیم به پرداخت مبالغ مدنظر پیش از آغاز اجرای طرح اصلاح یارانه ها گرفت، تاکید کرد: این مبالغ تا زمان اعلام رسمی دولت برای آغاز طرح اصلاح یارانه ها در حساب سرپرستان خانوار مسدود می ماند و همزمان با آغاز طرح قابل برداشت خواهد بود.

بنابراین گزارش، صبح امروز، داود محمدبیگی، مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی، کل رقم واریزی یارانه کمک‌معیشتی در 2 مرحله را 40 هزار میلیارد تومان اعلام کرده بود.

انتهای پیام/

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار