کدخبر: 6870 تاریخ انتشار:

شرایط دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک ملت + مبلغ اقساط

بانک ملت به منظور گسترش فعالیت پزشکان و دیگر مشاغل دیگر، در طرحی با عنوان «ویژه متخصصان» وام 300 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. البته سقف مبلغ وام این طرح به یک میلیارد و 500 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش 9صبح؛ به نقل از رده، بانک ملت وام ویژه متخصصان را با سود 18 درصد می‌پردازد. افرادی که صاحب خرفه‌ای هستند و مایلند تا این وام را دریافت کنند، باید سند ملکی داشته باشند و به بانک ارائه دهند. ضمنا داشتن حساب جاری در یکی از شعب بانک ملت ضروری است. سپرده مشتریان بعد از پرداخت وام مسدود نخواهد شد و آن‌ها تا پایان تسویه اقساط هم امکان بهره برداری از حساب خود را دارند. حداکثر مدت زمان برای بازپرداخت وام هم 60 ماه اعلام شده است.

 

شرایط پرداخت وام 300 میلیون تومانی ویژه متخصصان

شرط اساسی برای پرداخت این تسهیلات، داشتن مجوز فعالیت یا پروانه کسب معتبر است. ضمن اینکه متقاضیان نباید دارای بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی باشند. پرداخت هزینه‌های مربوط به تشکیل پرونده، حق کارشناسی ملکی که به وثیقه گذاشته شده و اعتبارسنجی برعهده متقاضیان دریافت این تسهیلات است.

اگر فردی صاحب شغلی غیر از پزشکی باشد و بانک هم به وی حداکثر مبلغ تسهیلات ویژه متخصصان را ارائه دهد، با توجه به نرخ سود 18 درصد و مدت زمان بازپرداخت 60 ماهه، مبلغ اقساط برای وی 7 میلیون و 618 هزار و 28 تومان خواهد بود. طبق اطلاعات رده، کل سود این مبلغ وام 157 میلیون و 81 هزار و 694 تومان و مجموع رقم وام و سود آن هم 445 میلیون و 610 هزار تومان است. با توجه به تفاوت این وام برای گروه مشاغل پزشکی، میزان اقساط، سود و جمع سود و وام آن متفاوت از تسهیلات گروه غیرپزشکی خواهد بود.

انتهای پیام

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار