کدخبر: 6540 تاریخ انتشار:

با این شرایط وام 200 میلیونی دریافت کنید+ جزییات

افرادی که مشتری پست بانک ایران باشند و برای خرید کالا با کمبود نقدینگی مواجه شوند، این امکان را دارند تا از وام 200 میلیون تومانی خرید کالا این مجموعه بهره ببرند. این وام تنها به خرید کالاهای ایرانی اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش 9 صبح؛ به نقل از رده، پست بانک وام خرید کالا را با سود 18 درصد به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌کند. افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که در یکی از شعب پست بانک سپرده قرض الحسنه داشته باشند. پست بانک 10 درصد مبلغ وام اعطایی را هم بلوکه می‌کند. ضمن اینکه وام گیرنده تا پایان تسویه اقساط حق استفاده از سپرده خود را ندارد.

مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام حداکثر 60 ماه است. متقاضیان برای دریافت این وام باید ضامن رسمی معتبر به بانک ارائه دهند. افراد با این مبلغ تسهیلات تنها امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد پست بانک را دارند.

 

دیگر جزئیات این وام 200 میلیون تومانی

لازم به ذکر است که در همان ابتدای کار، یک درصد مبلغ تسهیلات به عنوان کارمزد و مبلغی برای تشکیل پرونده از متقاضیان اخذ می‌شود. براساس قوانین بانکی موجود، وام گیرنده نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشد. افراد امکان تقاضای وام 50 میلیونی و 100 میلیون تومانی را هم دارند منتهی مدت زمان بازپرداخت آن‌ها متفاوت بوده و کم می‌شود.

اگر فردی خواهان وام 200 میلیون تومانی با نرخ سود مشخص و مدت زمان بازپرداخت 60 ماهه باشد، باید بتواند ماهیانه 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان قسط بپردازد. کل سود این مبلغ وام 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و مجموع رقم وام و سود آن هم 306 میلیون و 776 هزار و 129 تومان خواهد بود.

انتهای پیام

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار