کدخبر: 6493 تاریخ انتشار:

پرداخت وام 200 میلیونی فقط به این افراد خاص+ شرایط

بانک شهر به منظور ارائه خدمات ویژه به اساتید دانشگاه‌های مختلف، وام 200 میلیون تومانی تحت عنوان طرح «اساتید شهر» را تبیین کرده است. این تسهیلات در قالب عقد مرابحه به اساتید پرداخت می‌شود.

به گزارش 9 صبح؛ این وام 200 میلیون تومانی که متخص اساتید است با بهره 18 درصد به آن‌ها اعطا می‌شود. استادانی که خواهان این وام هستند باید در یکی از شعب بانک شهر سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند یا آن را افتتاح کنند.

ضمن اینکه حداقل باید سه ماه از خواب سپرده متقاضی گذشته باشد تا بتواند این وام را درخواست دهد. اما بانک شهر به منظور پرداخت این تسهیلات، سپرده وام گیرنده را مسدود نمی‌کند و حتی در زمان تسویه اقساط هم امکان بهره برداری از حساب بانکی وجود دارد.

 

مبلغ اقساط وام 200 میلیون تومانی اساتید شهر

بر اساس اعلام قبلی بانک شهر، برای دریافت وام تا 50 میلیون تومان داشتن دو ضامن کسر از حقوق ضروری است. اما وام گیرنده برای دریافت تسهیلات بیشتر از این مبلغ باید سند ملکی ارائه دهد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 60 ماه اعلام شده است.

طبق قوانین بانکی، وام گیرنده‌ای امکان دریافت تسهیلات مذکور را دارد که بدهی معوق یا چک برگشتی به سیستم بانکی نداشته و همچنین در صورت نیاز به سند ملکی برای پرداخت وام، آن سند نباید دچار بازداشتی با مشکلی باشد. پرداخت هزینه‌های جانبی برای ارائه ضامن و سند ملکی هم برعهده خود وام گیرنده است.

در صورتی که بانک مبلغ 200 میلیون تومان وام را با سود مشخص شده و مدت زمان بازپرداخت مذکور به متقاضی بپردازد، مبلغ اقساط برای وی 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام هم 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان است.

منبع: کاماپرس

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار