کدخبر: 6338 تاریخ انتشار:

فوری؛ این خودروها را با قیمت کارخانه از سایپا بخرید

شرایط جدید پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا ویژه اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش 9 صبح؛ براساس اعلام شرکت سایپا طرح پیش فروش 5 محصول این شرکت از فردا سه شنبه 6 اردیبهشت ماه به مدت 2 روز اجرایی خواهد شد. در این طرح تمامی ضوابط و محدودیت های قرعه کشی اعمال خواهد شد و مشتریان در زمان تحویل خودرو باید براساس قیمت روز خودرو مابقی هزینه را پرداخت نمایند.

*طرح عادی:

در این طرح کوییک S با پیش پرداخت ۹۲ میلیون و ۳۳۱ هزار تومان با تحویل (مهر الی آذرماه ۱۴۰۱)به فروش می‌رسد. علاوه بر این کوییک آر با گیربکس معمولی نیز پیش پرداخت ۸۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان(مرداد الی آبان ماه ۱۴۰۱) و کوییک با گیربکس معمولی ۸۴ میلیون و ۳۷ میلیون تومان(مهر الی دی سال ۱۴۰۱) و ساینا اس ۸۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۵۰۰ هزار تومان و سایپا SE ۱۵۱ موتور ۷۵ میلیون و ۲۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان با تحویل (شهریور الی مهرماه ۱۴۰۱) عرضه می‌شود.

این ۵ خودرو جذاب را با قیمت کارخانه بخرید

*طرح مادران:

در این طرح کوئیک اس با پیش پرداخت ۹۲ میلیون و ۳۳۱ هزار تومان تحویل (مهر الی آذرماه ۱۴۰۱) کوییک آر با گیربکس معمولی ۸۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تحویل(مرداد الی آبان ۱۴۰۱) کوییک با گیربکس معمولی ۸۴ میلیون و ۳۷ میلیون تومان تحویل (مهر الی دی ماه ۱۴۰۱) و ساینا اس ۸۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان تحویل (آبان الی اسفندماه ۱۴۰۱) به فروش می‌رسد.

این ۵ خودرو جذاب را با قیمت کارخانه بخرید

 
منبع: تسنیم
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار