کدخبر: 6312 تاریخ انتشار:

با داشتن این شرایط وام 200 میلیونی دریافت کنید

بانک پارسیان به مشتریان واجد شرایط خود که برای تعمیر و بازسازی مسکن نیازمند نقدینگی هستند، وام اعطا می‌کند. این وام 200 میلیون تومانی به اشخاصی که در یکی از شعب دارای سپرده قرض الحسنه باشند، پرداخت می‌شود.

به گزارش منیبان؛ به نقل از رده، این تسهیلات بازسازی مسکن بانک پارسیان با سود 18 درصد به مشتریان اعطا می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 60 ماه است اما در برخی از شعبه‌های بانک پارسیان به 36 ماه هم می‌رسد. اما افراد به منظور درخواست این تسهیلات باید در یکی از شعب بانک پارسیان سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمن اینکه باید 6 ماه از زمان خواب سپرده آن‌ها گذشته باشد. برای ارائه این نوع وام سپرده مشتریان مسدود نخواهد شد و وام گیرندگان تا زمان تسویه اقساط امکان بهره گیری از حساب خود را دارند. ضمانت اصلی این نوع تسهیلات ارائه سند ملکی به نام خود متقاضی است.

 

دیگر جزئیات وام 200 میلیون تومانی

بعد از واریز مبلغ وام به حساب مشتریان، بلافاصله 22 درصد آن مسدود خواهد شد و به این ترتیب امکان استفاده از این مبلغ وجود ندارد. لازم به ذکر است که سند ملکی که ارائه می‌شود باید به نام وام گیرنده باشد. یکی از شرایط اصلی برای درخواست این وام، عدم اعطای آن توسط همین بانک به متقاضی است. بر اساس قوانین معمول بانکی، متقاضیان نباید بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشند، وگرنه امکان دریافت این وام را ندارند.

در صورتی که حداکثر مبلغ وام به همراه نرخ سود مشخص و با مدت زمان بازپرداخت ذکر شده به مشتریان اعطا شود، هر قسط برای وی 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان خواهد بود. مجموع رقم این مبلغ وام و سود آن هم به 293 میلیون و 500 هزار تومان می‌رسد.

انتهای پیام

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار