کدخبر: 6144 تاریخ انتشار:

دریافت وام 2 میلیاردی با داشتن این شرایط+ جزییات

بانک کارآفرین در راستای تشکر از گروه پزشکان و پرستاران و دیگر کادر پزشکی و همچنین به منظور انجام مسئولیت اجتماعی خود، با طرحی به نام «ارزش سلامت» به گروه‌های مذکور وام می‌پردازد. این وام 2 میلیارد تومانی تحت شرایطی خاص به مشتریان واجد شرایط اعطا می‌شود.

به گزارش 9 صبح؛ پزشکان و پیراپزشکان و همچنین کادر درمانی امکان استفاده از این وام را دارند که بیمارستان، کلینک، مرکز درمانی و … محل کار آن‌ها با بانک کارآفرین قرارداد همکاری داشته باشد. در این صورت گروه‌های یاد شده با دریافت معرفی نامه از محل کار خود و ارائه آن به بانک، امکان دریافت وام مذکور را خواهند داشت. لازم به ذکر است که این سری تسهیلات بانک کارآفرین به منظور تجهیز بیشتر مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، ساخت و تجهیز مطب، خرید تجهیزات و لوازم کار پزشکی و ارائه خدمات مناسب به بیماران پرداخت می‌شود.

بر اساس دسته بندی صورت گرفته توسط بانک، گروه‌های هدف برای دریافت این تسهیلات، پزشکی، اعم از عمومی و متخصص، و سایر رشته‌های مرتبط با پزشکی هستند.

 

تفاوت شرایط بازپرداخت وام 2 میلیارد تومانی با وام 1.5 میلیاردی

سقف تسهیلات با توجه به گروه هدف دو مبلغ 1.5 میلیارد و 2 میلیارد تومان اعلام شده است. وامی 1.5 میلیارد تومانی برای خرید تجهیزات، مواد اولیه و لوازم مصرفی مورد نیاز در حوزه پزشکی کاربرد دارد. وام تا سقف 2 میلیارد تومانی هم برای خرید محل کار پرداخت می‌شود.

حداکثر مدت بازپرداخت این تسهیلات برای خرید محل کار 60 ماه و برای خرید مواد و لوازم مصرفی 12 ماه اعلام شده است. نرخ سود آن هم برابر مصوبه بانک مرکزی، 18 درصد حساب می‌شود.

مشتریان به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره این وام می‌توانند به آدرس www.karafarinbank.ir، وبسایت بانک کارآفرین، مراجعه کنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار