کدخبر: 47165 تاریخ انتشار:

پاتک دلار به بازار طلا/ بازار طلافروشان کساد شد + قیمت طلا

هر چند قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با اندکی کاهش روبرو شده بود، اما بالا بودن بهای هر گرم طلا، بازار خرید و فروش این کالای سرمایه‌ای را کساد کرده است.

پاتک دلار به بازار طلا/ بازار طلافروشان کساد شد + قیمت طلا

به گزارش 9 صبح،با ریزشی بودن بازار دلار در بیشت و هشتیمن روز شهریور ماه، بازار سکه و طلا نیز روندی کاهشی را تجربه خواهند کرد.

هر چند قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با اندکی کاهش روبرو شده بود، اما بالا بودن بهای هر گرم طلا، بازار خرید و فروش این کالای سرمایه‌ای را کساد کرده است.

بر اساس این گزارش هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز دو میلیون و ۳۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته کاهشی محدود به شش هزار تومان را تجربه کرده است.

بهای هر گرم طلای دست دوم نیز دو میلیون و سیصد هزار تومان گزارش شده است. با این حال برخی طلافروشان طلای دست دوم را به بهایی گران‌تر می‌فروشند. این در حالی است که رییس اتحادیه طلافروشان معتقد است بهای هر گر طلای دست دوم در محدوده دو میلیون و سیصد هزار تومان است.

بر این اساس بهای هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز سه میلیون و ۱۱۲ هزار تومان است. این قیمت کاهشی نزدیک به هشت هزار تومان را در قیاس با روز گذشته شاهد است.

فعالان این صنف می‌گویند با توجه به احتمال ریزشی بودن بازار دلار در بیشت و هشتیمن روز شهریور، بازار سکه و طلا نیز روندی کاهشی را تجربه خواهند کرد. بر این اساس پیش بینی‌ها بر کاهش قیمت دلالت دارد.

منبع خبرآنلاین
وبگردی
کدخبر: 47165 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت