کدخبر: 46562 تاریخ انتشار:

دلار میخکوب شد/ عقب نشینی سنگین اسکناس امریکایی

قیمت دلار امروز عقب نشینی کرد . روز قبل روز پرخبر بازار ارز بود و اهالی بازار را پای اخبار میخکوب کرد.

دلار میخکوب شد/ عقب نشینی سنگین اسکناس امریکایی

به گزارش 9 صبح؛ قیمت دلار امروز با کاهش نسبت به روز گذشته مواجه شده و به نیمه کانال 49 هزار تومانی رسیده است. این مسیر نزولی با خوشبینی نسبت به نتایج نشست شورای حکام آغاز شده است.

 قیمت دلار امروز عقب نشینی کرد . روز قبل روز پرخبر بازار ارز بود و اهالی بازار را پای اخبار میخکوب کرد. قیمت دلار امروز با کاهش نسبت به روز گذشته مواجه شده و به نیمه کانال ۴۹ هزار تومانی رسیده است. این مسیر نزولی با خوشبینی نسبت به نتایج نشست شورای حکام آغاز شده است.

 قیمت دلار امروز به نیمه کانال ۴۹ هزار تومانی رسیده و با قیمت ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود. این در حالی است که روز گذشته قیمت دلار در آستانه نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تا ۴۹ هزار و ۸۰۰  تومان نیز بالا رفت اما در همین محدوده فریز شد تا فضای این نشست روشن‌تر شود.

حالا اما با انتشار خبرهای نسبتا خوب از این نشست، به نظر می‌رسد یک ریسک سیاسی از سر اقتصاد ایران و فضای بازار ارز کم شده است. چرا که گفته می‌شود با توجه به کندشدن غنی‌سازی اورانیوم در ایران، قرار نیست شورای حکام، قطعنامه‌ای علیه ایران صادر و تصویب کند.

قیمت دلار امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۲

به این ترتیب بازار ارز نسبت به وضعیت سیاسی اندکی خوش‌بین‌تر شده و بر همین اساس قیمت دلار امروز کاهشی است. اگرچه در معاملات پشت خطی، افزایشی‌های بازار به دنبال بالابردن قیمت هستند اما در مقابل جو خوش‌بینانه بازار، قیمت را به سطح 49 هزار و 500 تومان رسانده است.

قیمت ارزهای موثر

امروز قیمت دلار هرات نوسانی است و از ابتدای معاملات تا کنون بین دو سطح 49 هزار و 350 تومان تا 49 هزار و 480 تومان در نوسان است.  در همین حال قیمت دلار سلیمانیه نیز نوسان را تجربه می‌کند و در حال رفت و برگشت میان سقف 49 هزار و 400 تا 49 هزار و 500 تومان است.

در همین حال قیمت یوروی بازار آزاد امروز 53 هزار و 50 تومان است و درهم امارات نیز در بازار فردوسی به 13 هزار و 600 تومان رسیده است.

 

 

منبع تجارت نیوز
وبگردی
کدخبر: 46562 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت