کدخبر: 46506 تاریخ انتشار:

یارانه نقدی این خانوارها دیشب قطع شد

کسانی که یارانه نگرفتند این مطلب را بخوانند و اعتراض خود را درسامانه ثبت کنند

یارانه نقدی این خانوارها دیشب قطع شد

کسانی که یارانه نگرفتند این مطلب را بخوانند و اعتراض خود را درسامانه ثبت کنند

هدف از پرداخت یارانه نقدی چیزی جز حمایت اقشار کم‌درآمد نیست اما با شدت گرفتن تورم در کشور، یارانه نقدی هیچ فایده‌ای نداشته و نمی‌تواند در این شرایط سخت تورمی دست‌گیر اقشار کم درآمد جامعه شود چرا که یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ هزار تومانی جوابگوی هزینه مردم نیست و کاهش قدرت خرید آنها را جبران نمی‌ کند.

 با واریز یارانه بسیاری از افراد اعلام می کنند که یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰هزار تومان رییسی را دریافت نکردند؛ این افراد باید چه کنند؟ «آیا برای شما یارانه واریز نشده است؟ آیا این احساس را دارید که در دهک بندی خانواده شما اشتباهی رخ داده است؟» افراد و خانواده‌های زیادی بعد از واریز یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی سوال‌هایی از این دست دارند. بر اساس اعلام دولت، ۲۳ میلیون خانوار  یکی از یارانه‌های معیشتی ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومانی را دریافت کرده‌اند اما اگر شما از آن دست افرادی هستید که هیچ کدام از این یارانه‌ها را نگرفته اید یا به دهک خود اعتراض دارید و فکر می‌کنید باید به جای ۳۰۰ هزار تومان به هر نفر از خانواده شما ۴۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شده این گزارش را از دست ندهید چون در بخشی از این گزارش مسیر گام  به گامی را برای اعتراض به نگرفتن یارانه و دهک بندی برای تان نوشته ایم که می‌تواند به شما کمک کند.

سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه می‌باشند، ابتدا لازم است برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* را شماره گیری نمایند و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند. متقاضیان برای ثبت‌نام، نیازی به مراجعه حضوری به هیچ سازمانی را ندارند.

منبع راهبردمعاصر
وبگردی
کدخبر: 46506 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت