کدخبر: 31886 تاریخ انتشار:

ایران خودرو این خودرو محبوب را بدون قرعه‌کشی می‌فروشد/لیست

خودروهایی که در سبد محصولاتی ایران خودرو در دور اول فروش بدون قرعه کشی قرار داشتند به تدریج در حال واگذاری هستند. آبی های جاده مخصوص در حال حاضر برای متقاضیانی که موعد تحویل خودروهای آنها تابستان سال جاری است فراخوان تکمیل وجه صادر می کنند.

ایران خودرو این خودرو محبوب را بدون قرعه‌کشی می‌فروشد/لیست

به گزارش 9 صبح، ایران خودرو برای واریز وجه برندگان تارا اتوماتیک در اولویت تابستان ۱۴۰۲ فراخوان داد. این فراخوان تکمیل وجه پنجمین دور از مجموعه فراخوان هایی است که تا کنون از سوی خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص برای تحویل خودروهای فروخته شده در طرح فروش صمت با مکانیزم نوبت دهی منتشر شده است.

تارا با گیربکس اتوماتیک جدیدترین محصولی است که غول آبی جاده مخصوص برای متقاضیان آن پیامک تکمیل وجه فرستاده است. بررسی سبد محصولاتی ایران خودرو در دور اول پیش فروش صمت با ساز و کار بدون قرعه کشی نشان می دهد ایران خودرویی ها دنا با گیربکس اتوماتیک را تنها در تیررس مادران دارای دو فرزند و بیشتر قرار داده و خبری از عرضه این خودرو به متقاضیان عادی نبود. متقاضیان عادی می توانستند بخت خود را بر ای در اختیار گرفتن تارا با گیربکس دستی بیازمایند.

بنابراین مادران دارای دو فرزند می توانند برای در اختیار گرفتن این خودرو مبلغی حدود 490 میلیون تومان را به حساب ایران خودرویی ها واریز کنند. این خودروساز تارا با گیربکس اتوماتیک را در هشت رنگ سفید، مشکی آبنوس، نقره ای متالیک، قرمز متالیک، خاکستری متالیک، آبی کبود، آبی رویال و سبز کله غازی در دسترس مادران قرار دادند. این خودروها در قالب عرضه 90 روزه به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

متقاضیان توجه داشته باشند اسامی افرادی که به عنوان بخش دوم اولویت تابستان 1402 فروش فوق العاده (فراخوان) به این شرکت اعلام شده است و برای ایشان توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال گردیده می توانند دراین بخشنامه ثبت نام نمایند.

براساس اعلام خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص تا کنون پیامک تکمیل وجه برای متقاضیان دناپلاس، دناپلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس دستی، پژو ۲۰۷ با گیربکس دستی، پژو ۲۰۷ با گیربکس اتوماتیک و خانواده سورن ارسال شده است.

تبلیغات

تو هم می‌توانی درآمد دلاری داشته باشی! فقط کافیه در صرافی نوبیتکس ثبت نام کنی و وارد بازار رو به رشد ارز دیجیتال بشی.

وبگردی
کدخبر: 31886 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت