کدخبر: 31410 تاریخ انتشار:

این خودرو را به صورت قسطی از کارخانه بخرید/ جزئیات

کرمان موتور در بحبوحه جنجال قیمتی با شورای رقابت عرضه یک محول خود به صورت قسطی را در دستور کار قرار داد.

این خودرو را به صورت قسطی از کارخانه بخرید/ جزئیات

به گزارش 9 صبح: محصولات این خودروساز کرمانی نیز همانند محصولات بهمن موتور ، مدیران خودرو، فردا موتور مورد قیمت گذاری شورای رقابت قرار گرفته است. البته مدیران این خودروساز تا کنون زیر بار قیمت های اعلام ی نرفته و این فروش قسطی را نیز با قیمت های پیشین خود برگزار کرده اند.

کرمان موتور پیکاژ T8 خود را به صورت قسطی به متقاضیان واگذار می کند. آن طور که این خودروساز خصوصی اعلام کرده قرار است این خودروی پیکاژ با قیمت یک میلیارد و 650 میلیون تومان واگذار شود. قیمت اعلامی برای T8 همان قیمتی است که مدیران فروش کرمان موتور از اواخر بهمن 1401 آن را در طرح های فروش خود اعمال می کردند. با توجه به عرضه این پیکاپ با قیمت پیشین کرمان موتوری ها این پیام را به اعضای شورای رقابت ارسال کرده اند که قصدی برای تمکین به قیمت های اعلامی این شورا ندارند. شورای رقابت 17 اردیبهشت امسال بعد از بررسی قیمت محصولات مونتاژی دستورالعملی را به وزارت صمت فرستاد تا در اختیار خودروسازان خصوصی قرار گیرد. بررسی دستورالعمل شورای رقابت حکایت از افت قیمت حدود 100 میلیون تا 800 میلیونی محصولات حاضر در سبد محصولاتی شرکت های خودروساز داشت. این مساله با اعتراض مدیران خودروساز خصوصی روبرو شد و از آن زمان تا کنون کشمکش میان اعضای شورای رقابت و مدیران خودروساز خصوصی در جریان است.

کرمان موتوری ها به طرفداران پیکاپ T8 اعلام کرده اند که می توانند با پرداخت یک میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت این خودرو را در اختیار بگیرد. بازه زمانی در نظر گرفته شده برای تحویل این خودرو از سوی کرمان موتور 90 روزکاری بعد از نهایی شدن ثبت نام متقاضیان اعلام شده است. الباقی مبلغ هم باید از سوی متقاضیان در قالب یک فقره چک به تاریخ 30 اردیبهشت 1403 با مبلغ حدود 780 میلیون تومان در وجه شرکت کرمان موتور صادر شود. بدیهی است سند این خودرو تا زمان تسویه حساب کامل توسط متقاضیان در رهن کرمان موتور باقی می ماند. قیمت این خودرو در حال حاضر در بازار حول و حوش دو میلیارد تومان برآورد می شود.

طرفداران طرح فروش قسطی T8 می توانند از 30 اردیبهشت سال جاری به سایت کرمان موتور مراجعه کرده و نسبت به نام نویسی برای در اختیار گرفتن این محصول کرمان موتور اقدام کنند. این طرح فروش قسطی تا روز 13 خرداد 1402 در دسترس متقاضیان قرار دارد.این خودروساز کرمانی قصد دارد این محصول پیکاپ خود را در رنگ های سفید، مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری تولید و به متقاضیان واگذار کند.مدیران فروش کرمان موتور در بخش نامه فروش T8 تاکید کرده اند این خودروها دارای بیمه بدنه است و هزینه بیمه روی اقساط از مشتران دریافت می شود.این خودروساز کرمانی درباره مالیات ها دریافتی از متقاضیان، هزینه بیمه شخص ثالث اعلام کرد هزینه ها را بر اساس 1402 محاسبه کرده و چنانچه تغییری در آن ها داده شود مابه التفاوت از متقاضیان دریافت خواهد شد.

تبلیغات

تو هم می‌توانی درآمد دلاری داشته باشی! فقط کافیه در صرافی نوبیتکس ثبت نام کنی و وارد بازار رو به رشد ارز دیجیتال بشی.

وبگردی
کدخبر: 31410 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت