کدخبر: 30874 تاریخ انتشار:

خبر مسرت بخش از حل ۳ مورد در طرح رتبه بندی معلمان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش از حل ۳ مورد در رتبه بندی معلمان خبر داد.

خبر مسرت بخش از حل ۳ مورد در طرح رتبه بندی معلمان

 به گزارش 9صبح، رضا مراد صحرایی، به ۳ مورد که وزارت آموزش و پرورش درباره رتبه بندی معلمان در حال حل کردن آن است اشاره کرد.

مورد اول معلمانی که رتبه بندی نشده اند، مورد دوم آن‌ها که تخصیص لازم برایشان انجام نشده است و مورد سوم فرهنگیانی که به رتبه خود اعتراض دارند.

رضا مراد صحرایی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در سفری که به خراسان داشت از حل ۳ مورد در رتبه بندی معلمان سخن گفت.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان این که بخشی از کار طرح رتبه‌بندی هنوز باقی مانده است، گفت: تعدادی از معلمان رتبه نگرفته‌اند که به زودی وضعیت آن‌ها مشخص می‌شود.

رضا مرادصحرایی امروز  در بدو ورود به اهواز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از مهمترین اولویت‌های راهبردی دولت، ارتباط مستقیم با مردم و تعامل پیوسته و منسجم با جامعه است چرا که بدون حضور در بین مردم و شنیدن کلام آنان و اطلاع دقیق از مشکلات، تحول محقق نمی‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی برای پیش بردن طرح رتبه‌بندی معلمان در سطح کشور خاطرنشان کرد: بخشی از کار طرح رتبه‌بندی هنوز باقی مانده است. تعدادی از معلمان رتبه نگرفته‌اند که به زودی وضعیت آن‌ها مشخص می‌شود. تعدادی نیز که رتبه آن‌ها مشخص شده، تخصیص لازم برای آن‌ها انجام نشده است و به دنبال حل این مورد نیز هستیم.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: عده‌ای هم اعتراض داشتند که حق اعتراض در آیین نامه برای این عزیزان دیده شده است و در حال بررسی اعتراضات هستیم و در نهایت پس از اتمام بررسی اعتراضات با هماهنگی و همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دنبال اصلاح آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان خواهیم بود.

مرادصحرایی در پایان یادآور شد: نقطه شروع تحولات جامعه از آموزش و پرورش شروع می‌شود و بر این اساس امروز آموزش و پرورش به یکی از اولویت‌های اصلی دولت مردمی مبدل شده است.

تبلیغات

تو هم می‌توانی درآمد دلاری داشته باشی! فقط کافیه در صرافی نوبیتکس ثبت نام کنی و وارد بازار رو به رشد ارز دیجیتال بشی.

وبگردی
کدخبر: 30874 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت