کدخبر: 24587 تاریخ انتشار:

قیمت طلا صعود کرد، بیت‌کوین ریخت

بحران های مالی مختلف در جهان سبب شده است تا سرمایه ها به شدت به دنبال پناه گاه امنی باشند و همین امر نیز سبب رشد 3 درصدی قیمت طلا در سه روز گذشته شده است.

قیمت طلا صعود کرد، بیت‌کوین ریخت

به گزارش 9صبح،قیمت طلا باز هم به روند صعودی خود ادامه داد و در روز چهارشنبه نزدیک یک درصد افزایش قیمت یافت تا در کانال 1900 دلاری پیش روی بیشتری داشته باشد.

قیمت هر اونس طلا از روز جمعه و در پی بحران بانکی سیلیکون ولی در آمریکا روند صعودی را شروع کرد و امروز تحت تاثیر یک خبر نگران کننده بانکی از اروپا به روند صعودی خود ادامه داد. به نظر می رسد بحران های بانکی در حال تبدیل شدن به یک دومینو است.

سهام Credit Suisse در روز چهارشنبه پس از اینکه بزرگترین سهامدار آن اعلام کرد که نمی تواند حمایت بیشتری از این بانک داشته باشد، تا 30 درصد سقوط کرد و مدیر عامل بانک سوئیسی را بر آن داشت تا اطمینان های جدیدی در مورد قدرت مالی خود ارائه دهد.

بحران های مالی مختلف در جهان سبب شده است تا سرمایه ها به شدت به دنبال پناه گاه امنی باشند و همین امر نیز سبب رشد 3 درصدی قیمت طلا در سه روز گذشته شده است. بعد از اینکه فدرال رزرو پس از سقوط بانک سیلیکون ولی تحت فشار شدیدی قرار گرفت، اکنون نیز بحران بانک سوییسی می تواند بانک مرکزی اتحادیه اروپا را برای ادامه عملیات انقباضی خود تحت فشار قرار دهد.

همچنین امروز در بازار رمزارزها بیت کوین پس از روند صعودی بی وقفه خود امروز کاهش قیمت داشت و در کانال 24 هزار و 600 دلار معامله شد. بیت کوین در روزهای گذشته تا سقف 26 هزار دلاری نیز جلو رفته بود و علی رغم کاهش قیمتی امروز از ابتدای هفته جاری که فقط یه روز از آن می گذرد بیش از 20 درصد رشد قیمت داشته است.

اتریوم نیز امروز کاهش نسبت شدیدی داشت و به کانال 1600 دلاری بازگشت. اتریوم نیز با اینکه نزدیک به 7 درصد ریزش قیمتی داشت اما در سه روز اخیر 11.5 درصد رشد قیمت داشته است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت