کدخبر: 23708 تاریخ انتشار:

نرخ شستشوی انواع قالی اعلام شد + جدول

بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: مردم مراقب قالیشویی‌های غیرمجاز باشند، فهرست قالیشویی‌های مجاز از سایت اتحادیه مربوطه قابل رویت است.

نرخ شستشوی انواع قالی اعلام شد + جدول

به گزارش 9صبح،اکبر تقوی شوازی، اظهار داشت:  با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و افزایش تقاضای عموم برای خدمات قالیشویی اعلام کرد و با توجه به تجارب گذشته برخی افراد سودجو با استفاده از امکانات حداقلی مانند چند خط تلفن و یک دستگاه وانت بار و با تبلیغات گسترده نسبت به ایجاد واحدهای صنفی غیرمجاز اقدام می‌کنند که اغلب بدلیل نداشتن مجوز مربوطه، عدم تخصص کافی و تعهد کاری با شستشوی نامناسب و غیراصولی فرش موجب خسارت به اموال مشتریان می‌شوند.

وی افزود: مردم باید برای انجام خدمات به واحدهای صنفی مجاز و دارای مجوز فعالیت مراجعه و مراقب اینگونه واحدهای غیرمجاز باشند زیرا پیگیری شکایات و احقاق حقوق تضییع شده مصرف کنندگان به‌دلیل نداشتن مدارک هویتی لازم از جمله محل و پروانه کسب معتبر از سوی اینگونه واحدها به دشواری ممکن می ‌شود.

معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت اظهار داشت: طی هماهنگی های انجام شده با اتحادیه، فهرست قالیشویان مجاز شهر تهران در سامانه اتحادیه درج شده است و مردم می توانند برای کسب اطمینان و استفاده از خدمات واحدهای قالیشویی مجاز، به پورتال اتحادیه فوق به نشانی (WWW.Eght1351.com) مراجعه کرده و ضمن اطلاع از مراکز مجاز، آخرین نرخ خدمات قالیشویی شامل: نرخ شستشوی فرش (برمبنای مترمربع، نوع شستشو و جنس فرش)، هزینه حمل و نقل و نحوه ارایه سایر خدمات مانند بسته بندی فرش، رفوگری، دارکشی و... و همچنین تلفن های رسیدگی به شکایات را مشاهده و دریافت کنند.

معاون بازرسی ونظارت بر خدمات سازمان حمایت بیان داشت: براساس نرخ‌های ابلاغ شده نرخ شستشوی فرش بر مبنای متر مربع، نوع شستشو و جنس فرش مشخص می شود.

منبع:فارس

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت