کدخبر: 20921 تاریخ انتشار:

سامانه ارجاع هوشمند پرونده به کارشناسان رسمی آماده بهره‌برداری شد

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از پایان یافتن طراحی سامانه ارجاع هوشمند پرونده‌های قضائی به کارشناسان رسمی خبر داد.

سامانه ارجاع هوشمند پرونده به کارشناسان رسمی آماده بهره‌برداری شد

به گزارش 9صبح،رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با اعلام خبر به پایان رسیدن طراحی سامانه ارجاع هوشمند پرونده‌های قضائی به کارشناسان رسمی اظهار کرد: با اجرای این سامانه ضمن تقسیم عادلانه پرونده‌ها بین کارشناسان رسمی، سرعت رسیدگی به پرونده‌هایی که نیاز به کارشناس دارند افزایش می‌یابد.

حسن عبدلیا‌ن‌پور ادامه داد: این سامانه پس از احصاء تمام مسائلی که مورد نیاز بود و ما در قوه قضائیه و در امر کارشناسی آن را احساس می‌کردیم، طراحی شده و در انجام آن تمام نوآوری‌های ممکن، مد نظر قرار گرفته شده است و پس از طراحی، تمام مشکلاتی که سامانه وجود داشت را نیز برطرف کردیم.

وی ادامه داد: سامانه را پس از آماده‌سازی به رئیس قوه قضائیه عرضه کردیم و وی تاکید و دستور ویژه دادند که سامانه در اختیار مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه قرار بگیرد.

عبدلیان‌پور درباره آغاز به کار سامانه ارجاع هوشمند پرونده‌های قضائی به کارشناسان رسمی خاطرنشان کرد: در حال حاضر منتظر هستیم تا مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با توجه به تاکید و دستوری که ریاست محترم دستگاه قضا داشت، سریع‌تر این موضوع را انجام دهد.

منبع:تسنیم

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت